سرخط خبر

» آخرین خبر » جدال دختران مشهدی با مدعیان لیگ برتر بسکتبال بانوان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۲

 کد خبر: 40690

جدال دختران مشهدی با مدعیان لیگ برتر بسکتبال بانوان

تیم سینام مشهد باید برابر تیم‌‌های مدعی با حضور ستاره‌ها و بازیکنان آمریکایی و روس به میدان برود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هفته سوم و چهارم لیگ برتر بسکتبال بانوان امروز و فردا در گروه‌«الف» پیگیری می‌شود؛‌‌ گروهی که تیم سینام مشهد حضور دارد و اتفاقا با تیم‌های قدرتمند و مدعی هم‌گروه شده و همین موضوع کار را برای یکی از نمایندگان مشهد سخت کرده است.

هفته گذشته اولین بازی آن‌ها در این فصل جدید بود. هفته پیش سینام شکست سنگینی برابر مهرام داشت و یک‌طرفه‌ترین بازی لیگ تا‌به‌اینجا را با نتیجه 111‌بر‌28 رقم زد و سپس برابر نامی‌نو نیز 77‌بر‌26 مغلوب شد.

مهرام و نامی‌نو اکنون به‌ترتیب اول و دوم گروه خود هستند و سینام تنها با 2امتیاز در انتهای جدول تیمی گروهش جای گرفته است. این هفته نیز تیم جوان و بومی سینام مشهد باز هم کار سختی پیش‌روی خود دارد.

آن‌ها باید با 2 تیمی بازی کنند که هنوز نباخته‌اند، نارسینا که در رده سوم جدول است و پاز تهران که ششم است. یکی از سخت‌ترین بازی‌های سینام برابر نارسینا با‌وجود 2 بازیکن آمریکایی و روسی رقم خواهد خورد.

شماری هریس بازیکن آمریکایی نارسیناست که برای هماهنگ‌کردن خود با دیگران نیاز به زمان زیادی نداشته است. او به‌‌همراه انیس مرادی، تنهابازیکنانی بودند که سرمربی تیم هرگز در جریان بازی آن‌ها را تعویض نکرد.

یکاترینا فولادوند، نیز بازیکن روس نارسیناست که در بازی قبل ۱4ریباند داشت. در بازی امروز مشهدی‌ها که از ساعت16 با تیم نارسینا آغاز می‌شود، باید منتظر گل‌های زیادی بود؛ زیرا سه‌امتیازی‌های آیلار دهناد، شماری هریس و یاسمن محمدی سینام را تحت‌فشار قرار خواهد داد.

شاید حضور کاپیتان باتجربه مشهدی‌ها که هفته گذشته به‌دلیل تست مثبت نتوانست تیمش را همراه کند بتواند کمک درخورتوجهی برای تیم جوان سمانه سقا باشد.

اما بازی دوم سینام روز جمعه بازهم ساعت16 برابر پاز تهران خواهد بود. پاز تهران با هدایت مهسا حسینی امسال از چهره جدید تیم خود رونمایی کرده است.

مریم محمدبیگی احتمالا دردسر زیادی برای نماینده مشهد ایجاد کند. او در بازی گذشته تیمش با کسب ۱۹پوئن، امتیازآورترین بازیکن میدان شد. محمدبیگی در ۲۷دقیقه حضور در میدان، ۵ ریباند، ۵ پاس منجر به گل و ۳ توپ‌ربایی نیز ثبت کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه