سرخط خبر

» آخرین خبر » تیم پاورلیفتینگ تربت حیدریه سوم کشور شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۶:۲۸

 کد خبر: 18628

تیم پاورلیفتینگ تربت حیدریه سوم کشور شد

تیم پاورلیفتینگ تربت حیدریه موفق شد در رقابت‌های قهرمانی باشگاه های کشور که همزمان با ایام ا… دهه فجر به میزبانی زرین شهر اصفهان برگزار شد به ۶نشان مختلف دست یابد و عنوان سوم تیمی بخش بزرگسالان را از آن خود کند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی […]

تیم پاورلیفتینگ تربت حیدریه موفق شد در رقابت‌های قهرمانی باشگاه های کشور که همزمان با ایام ا… دهه فجر به میزبانی زرین شهر اصفهان برگزار شد به ۶نشان مختلف دست یابد و عنوان سوم تیمی بخش بزرگسالان را از آن خود کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی تصریح کرد: تیم زئوس تربت حیدریه با هدایت حجت مبارک و ترکیب ۱۳ورزشکار در سه گروه سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به این دوره از مسابقات اعزام و با کسب ۲نشان طلا، ۳نقره و ۱برنز و عنوان سوم تیمی بزرگسالان به کار خود پایان داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه افزود: مصطفی قزی در گروه سنی بزرگسالان و دسته ۶۰ کیلوگرم صاحب عنوان نخست شد، حامد جمشیدی و مهدی مومنی در همین گروه سنی و در اوزان ۶۷/۵ و ۶۰ کیلو به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند، محمد محمود آبادی در دسته ۱۴۰+ کیلوگرم رده نوجوانان موفق به کسب مقام سوم و نشان برنز شد و مهدی سری در دسته ۱۱۰ کیلوگرم رده پیشکسوتان به عنوان نایب قهرمانی رسید.
امینی خاطرنشان کرد: در رده سنی نوجوانان امیرنورحسینی ورزشکار دسته ۶۷/۵ کیلوگرم علاوه بر کسب نشان طلا برای سومین بار در کشور عنوان قهرمان قهرمانان این گروه را نیز بخود اختصاص داد.
گفتنی است ۳۰۰ورزشکار از ۱۸ استان در رقابت‌های پاورلیفتینگ (بدون لوازم) قهرمانی باشگاه‌های کشور جام فجر حضور داشتند که بمدت دو روز در سه بخش اسکات، پرس سینه و ددلیفت با هم به رقابت پرداختند.ارسال دیدگاه