سرخط خبر

» آخرین خبر » تیم جوانی داریم اما به بازی فردا امیدوار هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۷

 کد خبر: 15084

تیم جوانی داریم اما به بازی فردا امیدوار هستیم

سرمربی تیم سیاه جامگان مشهد پیش از دیدار مقابل سپاهان گفت: ما تیم جوان و پر انرژی هستیم، فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و به نقل از تسنیم، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از دیدار سیاه جامگان […]

سرمربی تیم سیاه جامگان مشهد پیش از دیدار مقابل سپاهان گفت: ما تیم جوان و پر انرژی هستیم، فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و به نقل از تسنیم، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از دیدار سیاه جامگان در برابر سپاهان گفت: سپاهان جزو تیم‌های بزرگ است. آنها همیشه سپاهان هستند. ما تیم جوان و پر انرژی هستیم. فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم. ما فردا با تیمی بازی داریم که در کنار تراکتورسازی، ابومسلم و ملوان، یکی از با سابقه‌ترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود. این تیم‌ها در فوتبال ما ۵۰ سال سابقه دارند. سپاهان جزو تیم‌های بزرگ است. آنها همیشه سپاهان هستند. ما هم تیم جوان و پر انرژی هستیم. فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم.

سرمربی تیم سیاه جامگان مشهد افزود: ما همیشه در بیرون از خانه بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم. در دو دیدار قبلی‌مان در دقایق آخر گل خوردیم. بازی قبلی‌مان را هم باید می‌بردیم. در دیدار مقابل پیکان، آنها بهتر از ما بازی کردند و بازی را هم بردند. ما فردا ۸ بازی قبلی را فراموش و فکر می‌کنیم اصلاً انگار تاکنون بازی نکردیم و این بازی اول‌مان در لیگ برتر است. در واقع به‌عنوان بازی اول خودمان به دیدار مقابل سپاهان نگاه می‌کنیم.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان در خصوص کم شدن تحرکاتش در کنار زمین در سال‌های گذشته، گفت: بازی چالش دارد. با اینکه سن‌وسالم زیاد شده، اما همیشه در فشار کار کردم. من در فشار انرژی می‌گیرم. البته زندگی من این‌طور بوده. من از این نوع زندگی انرژی می‌گیرم و مشکلی ندارم. می‌گویند تیم‌های من ضد فوتبال بازی می‌کنند، این مسئله همیشه بوده. شما بازی فردای ما را ببینید، شک نکنید بازی خوبی خواهید دید. من اصفهان را به‌خاطر دو تیم بزرگ سپاهان و ذوب‌آهن دوست دارم. تیم ما بین تیم‌های هفتم تا هشتم لیگ خواهد شد. ما تغییرات زیادی داشتیم و طول می‌کشد که به شکل اصلی‌مان برسیم. تیم ما جوان‌ترین تیم لیگ است. شما فردا بازی را ببینید و از تیم ما خوش‌تان می‌آید. فوتبال است و این چالش‌ها پیش می‌آید.

میثاقیان ادامه داد: خدا همیشه به من کمک کرده و امام رضا (ع) هم پشتم بوده است. بازی فردا، بازی سختی است. هر دو تیم در دردسر و مشکل افتادیم. برای سپاهان احترام زیادی قائلم. آنها تیم جنگنده‌ای هستند که بدون ترس بازی می‌کنند. ما در دو بازی دقیقه ۹۳ گل خوردیم. امیدوارم فردا شانس با ما یار باشد تا موفق باشیم. تیم سپاهان ما را آنالیز کرده و بازی‌های‌مان را دیده است. آنها تیم بزرگی هستند که مهره‌های بزرگی دارند. ما تیم پرتلاشی داریم و امیدواریم موفق شویم.

وی در خصوص اتفاقات رخ داده برای حسین بادامکی و محرومیت او تصریح کرد: ما فردا بادامکی و سیف‌اللهی را نداریم. بادامکی بعد از بازی کارت زرد دوم گرفته و اخراج شده است. او یکی از باشخصیت‌ترین بازیکنان ایران است و ممکن است این اتفاقات برای هر بازیکنی رخ بدهد. همین که بادامکی در این سن بازی می‌کند، اتفاق خوب و بزرگی است.ارسال دیدگاه