سرخط خبر

» آخرین خبر » تکمیل پنج طرح ورزشی با هزینه ۸۶ میلیارد ریال در سبزوار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۴

 کد خبر: 36059

تکمیل پنج طرح ورزشی با هزینه ۸۶ میلیارد ریال در سبزوار

رئیس اداره ورزش وجوانان سبزوار از تکمیل پنج طرح ورزشی و توسعه فضاهای ورزشی شهرستان با صرف هزینه ۸۶ میلیارد ریال طی یک سال گذشته خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، مجیدنصراله زاده گفت: برای تکمیل پنج طرح ورزشی و توسعه فضاهای ورزشی شهرستان سبزوار ۸۶ میلیارد ریال طی یک سال گذشته هزینه شده است.

رییس اداره ورزش وجوانان سبزوار خاطرنشان کرد: این اعتبار برای تکمیل مجموعه ورزشی مشکانی، خانه جوان و ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سبزوار، سالن ورزشی شهر روداب و سالن تمرینی شهر ششتمد هزینه شده است.

نصرالله زاده افزود: بیشترین این اعتبار به مبلغ بیش از ۶۰ میلیارد ریال برای ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران سبزوار هزینه شده است.

وی عنوان کرد: مهمترین طرح ورزشی نیمه تمام این شهرستان ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران است که با اختصاص ۷۰ میلیارد ریال مرحله نخست آن شامل زمین چمن، نور استاندارد، پیست تارتان، رختکن، نصب دو هزار و ۵۰۰ صندلی تا پایان سال جاری تکمیل می شود.

رئیس اداره ورزش وجوانان سبزوار گفت: هم اینک سرانه فضای ورزشی شهرستان سبزوار ۶۲ سانتی‌متر است که با بهره برداری از این طرح‌های نیمه تمام، سرانه فضای ورزشی این شهرستان به طور چشمگیری افزایش می یابد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه