سرخط خبر

» آخرین خبر » تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۹:۱۴

 کد خبر: 18395

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در مراسم افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهید امام بخش انابد گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام امکان ورزشی با تاکید بر مناطق محروم اولویت وزارت ورزش و جوانان است. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی٬ کوروش صبوریان اظهار کرد: خوشحال هستم که سالن […]

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در مراسم افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهید امام بخش انابد گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام امکان ورزشی با تاکید بر مناطق محروم اولویت وزارت ورزش و جوانان است.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی٬ کوروش صبوریان اظهار کرد: خوشحال هستم که سالن چند منظوره ورزشی شهید امام بخش بردسکن در دهه فجر امسال به مرحله بهره‌برداری رسیده و مردم این شهرستان از امروز می‌توانند از این ظرفیت ورزشی استفاده کنند.
وی افزود: پس از انقلاب شکوهمند اسلامی دولت‌های مختلف که روی کار آمدند در بخش‌های مختلف دستاورد‌های علمی، اقتصادی، عمرانی و فرهنگی مختلفی داشتند که این دستاورد‌ها در حوزه ورزش و جوانان هم قابل توجه است اما قطعا هنوز جای کار بسیاری داریم و باید برای تحقق آرمان‌ها به خصوص در مناطق محروم و کم برخوردار تلاش کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: امروز توسعه متوازن امکانات و منابع و فقرزدایی در دستور کار مسئولین در حوزه‌های مختلف است، در حوزه ورزش آنچه مسلم است ساخت و ساز اماکن ورزشی یکی از اولویت‌های حوزه وزارت ورزش و جوانان است اما با توجه به حجم بالای پروژه‌های نیمه تمام باید ابتدا با کمک سایر نهاد‌ها و بخش خصوص برای تکمیل آن‌ها با تاکید بر مناطق محروم تلاش کرد.
صبوریان خاطرنشان کرد: قبل انقلاب ما فقط یک مجموعه آزادی تهران را داشتیم و هیچ مجموعه بزرگ در سطح کشور وجود نداشت، به برکت انقلاب اسلامی پروژه‌های بزرگ ورزشی کلید خورد و الان شاهد پروژه‌های بزرگ در سطح کشور هستیم.حتی ساخت و ساز به مناطق محروم و روستایی هم کشیده شده است و توسط دستگاه‌های مختلف ساخته و به بهره‌برداری رسیده است .
صبوریان افزود: یکی دیگر از مواردی که پس از انقلاب توسعه داشته ورزش همگانی است که مقام معظم رهبری هم بر این امر تاکید ویژه دارند. خوشبختانه امروز ورزش در تمامی نقاط کشور توسعه یافته و بسیاری از قهرمانان و افتخار آفرینان از روستا‌ها و نقاطی غیر از مراکز استان‌ها و پایتخت به ورزش معرفی می‌شوند.
وی تاکید کرد: باید تشکر ویژه‌ای از مسئولان شهر، فرماندار و دستگاه‌های اجرایی سطح شهرستان بردسکن داشته باشم چرا که به اتمام رساند پروژه ای که روند ساخت آن طولانی شده است ، کار دشواری است به واسطه آن که اعتبارات دیر می‌رسد پروژه مختل می‌شود و هماهنگی زیادی می‌طلبد که همراهمی و همدلی در شهرستان بردسکن بین همه دستگاه ها این پروژه را به مرحله بهره برداری رساند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: ساخت امکان ورزشی مختص وزارت ورزش و جوانان نیست و دستگاه‌های دیگر ورود کردند مخصوصا سپاه پاسداران و شهرداری ها و … خیلی به حوزه ورزش کمک می‌کنند امیدوارم با این همدلی و هم افزایی که وجود دارد بتوانیم بیش از پیش برای توسعه ورزش در شهرستان گام برداریم.ارسال دیدگاه