سرخط خبر

» آخرین خبر » توجه دولت سیزدهم به ورزش قهرمانی خراسان رضوی در زمینه ملی تاثیر گذار است

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۳

 کد خبر: 43436

توجه دولت سیزدهم به ورزش قهرمانی خراسان رضوی در زمینه ملی تاثیر گذار است

معاون ورزشی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خواستار توجه بیشتر دولت سیزدهم به توسعه زیرساخت‌های ورزشی این استان از جمله در بخش ورزش قهرمانی شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، جبار قوچان نژاد با بیان اینکه خراسان رضوی از ظرفیت های بالایی در رشته‌های مختلف ورزشی برخوردار است اظهار کرد: توجه به ورزش پایه و به خصوص ورزش قهرمانی از طریق تامین منابع و رفع محدودیت های اعتباری، می تواند زمینه رشد و بالندگی این  بخش و استعدادهای ورزشی را فراهم سازد.

وی ادامه داد: توجه بیشتر مسوولان دولت سیزدهم به توسعه زیرساخت‌های ورزشی و به خصوص ورزش قهرمانی، انگیزه جوانان و ورزشکاران را در رشته های فردی و تیمی برای کسب موفقیت در عرصه های ملی و بین المللی افزایش می دهد و پیامد آن می توان شاهد موفقیت بیشتر کشور و به تبع آن استان خراسان رضوی در میادین و رقابت های ورزشی بود.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، توجه به توسعه زیرساخت های ورزشی در مناطق روستایی با جلب همراهی خیران و مشارکت مردم را از رویکردهای اداره کل متبوع خود برشمرد و گفت: این مساله در افزایش ماندگاری و ایجاد شور و نشاط در بین روستاییان و به خصوص قشر جوان در مناطق روستایی و کاهش مهاجرت آنان به مناطق شهری بسیار موثر است.

قوچان نژاد اظهار داشت: در این مسیر ایجاد ۷۷ زمین چمن در مناطق روستایی خراسان رضوی از سال گذشته مورد توجه قرار گرفت که تاکنون ۲۵ زمین تکمیل و به بهره برداری رسیده و ۵۲ زمین نیز در دست احداث است که تا پایان سال جاری آماده بهره برداری می شود.

وی گفت: برای ساخت هر زمین چمن ۵.۵ تا ۶ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان با مشارکت مردم و خیران تامین و پرداخت می شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه