سرخط خبر

» آخرین خبر » توجه به پایگاه‌های قهرمانی برای تضمین آینده کوراش کشور الزامی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۸:۳۱

 کد خبر: 18692

توجه به پایگاه‌های قهرمانی برای تضمین آینده کوراش کشور الزامی است

رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از آمادگی این هیئت در خصوص  تشکیل پایگاه های قهرمانی و استعداد پروری کوراش در مناطق مستعدی چون تربت جام، فریمان، جوین، چناران و منطقه فردوسی مشهد تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسین محمودی در جلسه هماهنگی کادراجرایی تیم‌های […]

رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از آمادگی این هیئت در خصوص  تشکیل پایگاه های قهرمانی و استعداد پروری کوراش در مناطق مستعدی چون تربت جام، فریمان، جوین، چناران و منطقه فردوسی مشهد تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسین محمودی در جلسه هماهنگی کادراجرایی تیم‌های ملی کوراش کشور در مشهد با تقدیر از توجه رئیس فدراسیون به خراسان بزرگ به عنوان مهد جودو و کوراش کشور، گفت: خوشبختانه علاوه بر حضور دو نماینده ارزنده مشهدی به عنوان سرمربیان تیم‌های ملی بانوان و آقایان کشور، نفرات شاخصی از راه یافتگان به اردوهای تیم ملی نیز از خراسان رضوی هستند که تاثیر بسزایی را در موفقیت کشور در رقابت‌های بین المللی ترکیه داشتند.

وی با بیان اینکه در ادامه روند محیا شدن تیم‌های ملی کوراش به نمایندگی از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با ارائه امکانات و میزبانی اردوهای تیم ملی پای کار خواهیم بود، افزود: به نظر می‌رسد با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در این رشته وجود دارد نباید نگاه کوتاه مدتی تنها تا بازی‌های آسیایی اندونزی به کوراش داشته باشیم.

رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی با تاکید بر اینکه باید برای تضمین آینده کوراش بعد از رقابت‌های جاکارتا به پایگاه های قهرمانی فکر شود، بیان کرد: این آمادگی را داریم در شهرستان‌های مستعدی چون تربت جام، فریمان، جوین،چناران و منطقه فردوسی پایگاه های قهرمانی تخصصی و حتی مشترک با جودو تشکیل دهیم.

وی خاطر نشان کرد: هرچند که نگاه خوبی در به کارگیری از نیروهای خراسان رضوی در کادر فنی تیم‌های ملی کوراش وجود دارد اما این استان به عنوان یک پایگاه قدرتمند در کوراش کشور به مرکزیت مشهد در تصمیم سازی های انجمن کوارش فدراسیون جایی ندارد.

محمودی با بیان اینکه هدف ما اعتلای کوراش کشور است بیان کرد: انتظار داریم که انجمن کوراش با هم افزایی بیشتر، به خراسان رضوی در حوزه تصمیم سازی‌ها و اعزام ها توجه بیشتری داشته باشد.ارسال دیدگاه