سرخط خبر

» آخرین خبر » توجه به ورزش بانوان سهم بسزایی در آینده جامعه دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۲

 کد خبر: 33670

توجه به ورزش بانوان سهم بسزایی در آینده جامعه دارد

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: ورزش در جامعه بانوان مسئله‌ای جدی‌ است چرا که اگر می‌خواهیم، نسل آینده و آینده‌سازان این کشور به لحاظ فکری، معنوی و روانی سالم باشند باید به ورزش دختران و زنان توجه شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرشته سلجوقی در مراسم آغاز تمرینات تیم هندبال اشتاد سازه برای حضور در لیگ برتر بانوان که در سالن ورزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید منتظری برگزار شد، اظهار کرد: ورزش در جامعه بانوان مسئله‌ای جدی‌ است چرا که اگر می‌خواهیم که نسل آینده و آینده‌سازان این کشور به لحاظ فکری، معنوی و روانی سالم باشند و بتوانند دین خود را به این آب و خاک ادا کنند، باید به ورزش دختران و زنان توجه شود.
وی افزود: اگر یک زن سالم و آگاه داشته باشیم، قطعاً یک خانواده سالم و آگاه خواهیم داشت.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی خطاب به بازیکنان تیم هندبال اشتاد سازه عنوان کرد: شما فقط یک فرد نیستید، لازم نیست به تنهایی از جایگاه حقیقی خود دفاع کنید، شما نماینده جامعه زنانی هستید که شاید اگر برای آنها امکاناتی فراهم می‌شد در کنار شما حضور می‌یافتند، بنابراین باید قدردان این موقعیت که یک سرمایه گذار پشت سر شما ایستاده و جماعتی در کنار شما حضور دارند و از شما حمایت می‌کنند، باشید و نه فقط برای خود و استان بلکه برای جامعه زنان تلاش کنید. رسالت شما بسیار سنگین است و طبیعتا باید پاسخگوی نیمی از جمعیت ایران که بانوان هستند باشید.
سلجوقی اظهار کرد: امیدوارم بتوانم خدمتی هر چند ناچیز در جهت پیشبرد اهداف این تیم و سایر تیم‌های ورزشی بانوان در استان داشته باشم.
وی ادامه داد: از شرکت ساختمانی اشتادسازه تشکر می‌کنم که این کار مهم را انجام دادند و می‌خواهند به سرانجام برسانند، همچنین از کلیه دست‌اندرکاران و متولیان امر و عزیزانی که من اسم آنها را نمی‌دانم تشکر می‌کنم و امیدوارم در طی مسیر در خدمت آنها باشم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه