سرخط خبر

» آخرین خبر » تهدیدات طیف جوان خراسان رضوی باید شناسایی شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۰

 کد خبر: 36568

تهدیدات طیف جوان خراسان رضوی باید شناسایی شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: تصمیمات ما باید تصمیمات استانی باشد و دل نگرانی های فضای مجازی باید بومی سازی و تهدیدات برای طیف جوان استان شناسایی شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان، حسن جعفری در ستاد ساماندهی امور جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: ستاد ساماندهی یکی از مهم ترین و اساسی ترین جلساتی است که می‌تواند اثرات زیادی در استان داشته باشد.

وی افزود: تصمیمات ما باید تصمیمات استانی باشد و دل نگرانی های فضای مجازی باید بومی سازی و تهدیدات برای طیف جوان استان شناسایی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی ادامه داد: پس از شناسایی تهدیدات در استان باید برای آن راه حل تعیین شود و سازمان ها و ارگان های مختلف استان، نقش خود را بر اساس نوع تهدید ایفا کنند.

جعفری بیان کرد: باید اولویت ها را تعیین کنیم و بر اساس آن برنامه ریزی کنیم. به عنوان مثال اگر امروز نا امیدی اجتماعی در اولویت است باید برنامه ریزی کنیم که چگونه نشاط اجتماعی و امید بخشی را رواج دهیم.

وی در خصوص نقش سازمان های مردم نهاد تصریح کرد: بهره گیری از سازمان های مردم نهاد در فضای مجازی می‌تواند نقش بسیار مهم و اثر گذاری در جامعه داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی اضافه کرد: مهم ترین مشکل ما عدم شناسایی دشمن و معرفی دقیق آن به مردم است. بالغ بر 240 موضوع تخریبی و تهاجمی در جامعه داریم که باید این موضوعات در حوزه جوانان اولویت بندی کردیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه