سرخط خبر

» آخرین خبر » تمرکز ما بر ساختن یک تیم بسکتبال خوب است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۱

 کد خبر: 35250

تمرکز ما بر ساختن یک تیم بسکتبال خوب است

سرمربی باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا گفت: تمرکز ما بیشتر بر این است که تیم را به خوبی بسازیم و هر روز بهتر شویم، همچنین مهم ترین اصل برای ما آمادگی کامل بازیکنان است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سرجان ایوانوویچ در نشست خبری باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا که با حضور کادر فنی این تیم در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارشد، اظهار کرد: خوشحالم که بعد از سه سال دوباره در مشهد حضور دارم و قرار است با این باشگاه همکاری کنم از وضعیات بازیکنان و تیم اطلاعات دقیق داشتم و فیلم بازی های سال گذشته را دیده ایم.

ایوانویچ ادامه داد: از سه سال پیش که ثامن را ترک کردم، لیگ حرفه ای ایران را دنبال می‌کنم و اطلاعات خوبی را نیز در این خصوص دارم، همچنین پیگیر بازی های ایران را در جام جهانی بودم.

سرمربی باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا اضافه کرد: بعد از ثامن در تونس و رومانی کار کردم که آن سال تیم تونسی قهرمان لیگ شد و نیمی از بازیکنان تیم ملی تونس در مقابل ایران در جام جهانی از بازیکنان تیم من بودند.

ایوانوویچ تصریح کرد: تمرکز ما بیشتر بر این است که تیم را به خوبی بسازیم و هر روز بهتر شویم، همچنین مهم ترین اصل برای ما آمادگی کامل بازیکنان است.

وی در خصوص استراتژی خود در این تیم نیز عنوان کرد: نقطه شروع هر تیم دفاع آن است که ما باتوجه به بازیکنان جوانی که در تیم داریم، می‌توانیم به خوبی در این قسمت عمل کنیم. سعی ما بر این است که حریفان را تحت کنترل خود بگیریم.

سرمربی باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا اظهار کرد: فصل گذشته تا حدودی برای این تیم موفقیت آمیز بود و ما با جایگاه ششم لیگ را به پایان رساندیم. تمام تلاش ما بر این است که حداقل جایگاه فصل پیش را تکرار کنیم و حتی نتیجه بهتری را کسب کنیم.

محمد قیاسی، مربی باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا نیز گفت: پیش از حضور ایوانویچ با نظر او تمرینات را شروع و بازیکنان مد نظر را جذب کردیم، همچنین بعد از حضور او در ایران فشار تمرینات را بیشتر کردیم و بزودی تیم به آمادگی کامل خواهد رسید

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه