سرخط خبر

» آخرین خبر » تمجید رییس کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون از فعالیت‌های هیئت پرورش‌اندام خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۴

 کد خبر: 32415

تمجید رییس کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون از فعالیت‌های هیئت پرورش‌اندام خراسان رضوی

مجتبی ملکی گفت: با حضور پورآزاد در راس هیات پرورش‌اندام خراسان رضوی، شاهد فعالیت‌های خوبی در این استان هستیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجتبی ملکی در خصوص برگزاری نخستین دوره مسابقات پاورلیفتینگ در شاخه پرس سینه در مشهد اظهار کرد: این دوره از  مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه‌های کشور که میزبان آن بر عهده خراسان رضوی است، یکی از فاکتورهای انتخابی تیم ملی و اعزام ورزشکاران به مسابقات برون مرزی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می‌شود. تعداد شرکت کنندگان این دوره از مسابقات بالغ بر 160 نفر از 16 استان در غالب 21 باشگاه است.

ریاست کمیته پاورلیفتینگ کشور با اشاره به اینکه پل ارتباطی فدراسیون و ورزشکاران، مسئولین هیئت‌های استانی هستند، عنوان کرد: گرچه در دوران فعالیت روسای قبلی هیئت پرورش‌اندام خراسان رضوی، ورزشکارانی از این استان در مسابقات حضور داشتند، اما بحث میزبانی خراسان مطرح نبود. خوشبختانه با حضور سروش پورآزاد به عنوان سرپرست جوان هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی و فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان استان شاهد میزبانی مشهد از مسابقات کشوری هستیم، لذا امیدوارم در آینده با وجود این دو شخصیت جوان در خراسان رضوی، شهر مشهد میزبانی‌های بیشتری نیز داشته‌باشد.

ملکی با بیان اینکه گرفتن میزبانی و برگزاری مسابقات، مشکلات و سختی‌های خاص خودش را داراست، عنوان کرد: برگزاری مسابقات در چند روز مسابقه خلاصه نمی‌شود، بلکه از روزها قبل باید برنامه‌ریزی‌های بسیاری صورت گیرد تا مسابقات به نحو احسن و بدون مشکل برگزار شود. باید بابت این میزبانی و البته امکاناتی که فراهم شده، از مسئولان مربوطه تشکر کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه