سرخط خبر

» آخرین خبر » تقابل اشتادسازه مشهد با ملوان در چهارمین روز از مسابقات لیگ یک والیبال کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۱

 کد خبر: 40604

تقابل اشتادسازه مشهد با ملوان در چهارمین روز از مسابقات لیگ یک والیبال کشور

عصر امروز، تیم اشتاد سازه مشهد مقابل ملوان تهران در سالن مهران مشهد صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هوادار تهران در چهارمین روز این رقابت‌ها موفق شد با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ با اقتدار بر تیم مقاومت بسیج تهران غلبه کند و با سه برد و سِت شماری بهتر از مس رفسنجان به صدر جدول برسد.

عصر امروز مدعی این گروه یعنی مس رفسنجان مقابل تیم جوان “شهرداری جوان ارومیه” به میدان خواهد رفت و شاید بتواند جایگاه نخست خود را پس بگیرد.

در بازی دیگر صبح امروز تیم والیبال مرودشت شیراز و سروقامتان همدان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲۷-۲۵، ۱۲-۲۵، ۱۷-۲۵و ۲۳-۲۵  به سود سروقامتان پایان یافت.

در دیگر بازی عصر امروز، میزبان این مسابقات یعنی تیم اشتاد سازه مشهد مقابل ملوان تهران در سالن مهران مشهد صف آرایی خواهند کرد.

تا این لحظه به ترتیب هوادار تهران، مس رفسنجان، فولاد خراسان و ملوان تهران در بین چهار تیم صدرنشین گروه الف مسابقات لیگ دسته یک والیبال کشور قرار دارند و فردا ۲۹ آبان همه تیمها استراحت دارند.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله قرار بود هر تیم پنج دیدار برگزار ‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت، شهر دیگری برای میزبانی رقابتها تعیین شود اما با توجه به تعطیلی همه رقابتهای لیگهای والیبال به واسطه محدودیتهای ستاد ملی کرونا ادامه بازیهای متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه