سرخط خبر

» آخرین خبر » تفتیان: تا قبل از المپیک به بالاترین میزان از آمادگی خواهم رسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹

 کد خبر: 36647

تفتیان: تا قبل از المپیک به بالاترین میزان از آمادگی خواهم رسید

سریع ترین مرد ایران گفت: با وجود تمام مشکلات مطابق با برنامه های تمرینی کار خود را دنبال میکنم و تا قبل از المپیک به بالاترین میزان از آمادگی خواهم رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسن تفتیان در این خصوص اظهار کرد: در حال حاضر در مشهد مشغول ادامه برنامه های تمرینی هستم و پس از مشخص شدن وضعیت کار با مربی فرانسوی برای ادامه تمرینات عازم فرانسه خواهم شد.
سریعترین مرد ایران نگاه فارغ از تبعیض مسئولان به همه ورزشکاران را خواسته اصلی ورزشکاران المپیکی کشورمان دانست و افزود: معمولا ورزشکاران ایرانی در میدان المپیک نسبت به حریفان خود با کمترین امکانات راهی مسابقه می شوند اما جوهره وجودی ایرانی ها باعث شده تا همواره در میادین بین المللی پرچم پرافتخار کشورمان برافراشته باشد.
تفتیان روند آماده سازی خود در مسیر المپیک را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: با وجود تمام مشکلات مطابق با برنامه های تمرینی کار خود را دنبال میکنم و تا قبل از المپیک به بالاترین میزان از آمادگی خواهم رسید.
گفتنی است؛ حضور در مسابقات جهانی و المپیک تابستانی توکیو مهمترین برنامه های تفتیان در سال ۲۰۲۰ میلادی خواهد بود.
همزمان با حضور حسن تفتیان دونده المپیکی تربت حیدریه در پیست دوومیدانی آزادی این شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه، رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای شورای اسلامی شهر با وی دیدار و گفتگو کردند.
سعید باستانی در این دیدار که با حضور کودکان مرکز امام خیریه سجاد(ع) همراه بود با اشاره به اینکه ورزش محور نشاط آفرینی اجتماعی است گفت: ورزش تربت حیدریه از دیرباز خواستگاه نام آوران در رشته های مختلف بوده است و خوشبختانه امروز با توسعه زیرساخت های ورزشی ظرفیت لازم برای اوج گیری دوباره ورزش شهرستان فراهم شده است.
نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی از حسن تفتیان به عنوان یک سرمایه عظیم در منطقه نام برد و اظهار داشت: توجه به ورزش میتواند زمینه ساز بالندگی اجتماعی را فراهم کند و توجه به قهرمانانی مثل حسن تفتیان می تواند رغبت جوانان به سمت ورزش را افزایش دهد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه نیز از تفتیان بعنوان نماد امید آفرینی در بین نسل جوان شهرستان یاد کرد و بیان داشت: عرصه ورزش عرصه امیدآفرینی، نشاط و پویایی در جامعه است و توجه به چهره های شاخص این حوزه به عنوان گنجینه های ارزشمند انسانی یک لازمه مهم در جهت پویایی اجتماعی است.
علی رستمی ضمن آرزوی موفقیت برای تفتیان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: بدون شک تمام مردم و مسئولان تربت حیدریه حامی قهرمان خود هستند و هر چقدر به ایام المپیک نزدیک می شویم فضای شهر رنگ نشاط، امید و شور ورزش به خود میگیرد که همین فضا کمک بسیاری به کاهش آسیب های اجتماعی خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه