سرخط خبر

» آخرین خبر » تعلیم مربی برای دوومیدانی‌کاران استان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۷:۳۱

 کد خبر: 18632

تعلیم مربی برای دوومیدانی‌کاران استان

دبیر هیئت دوومیدانی خراسان رضوی از برگزاری کلاس‌هایی برای تعلیم مربی در این رشته ورزشی خبر داد. به گزارش روابط عمومی هیئت دوومیدانی خراسان رضوی، غلامرضا عسگرزاده در این رابطه اظهار کرد: این کلاس‌ها با همکاری هیئت دوومیدانی و مرکز سنجش و ارزیابی پایگاه ورزش قهرمانی خراسان رضوی برگزار می‌شود. وی افزود: هدف از برگزاری […]

دبیر هیئت دوومیدانی خراسان رضوی از برگزاری کلاس‌هایی برای تعلیم مربی در این رشته ورزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت دوومیدانی خراسان رضوی، غلامرضا عسگرزاده در این رابطه اظهار کرد: این کلاس‌ها با همکاری هیئت دوومیدانی و مرکز سنجش و ارزیابی پایگاه ورزش قهرمانی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این کلاس‌های آموزشی، ارتقا سطح دوومیدانی و تعلیم مربی در این رشته است.

عسگرزاده خاطرنشان کرد: به شرکت کننندگان در این دوره‌های آموزشی بعد از گذراندن دوره‌ها و همکاری با هیئت دوومیدانی، گواهی اعطا شده که بعد از مدتی به عنوان مربی رسمی دوومیدانی شناخته خواهند شد.

دبیر هیئت دوومیدانی خراسان رضوی گفت: این افراد می‌توانند زیرنظر هیئت به فعالیت خود بپردازند.

وی با بیان اینکه در این جهت کارگاه تخصصی آموزش برنامه‌نویسی تمرینات ورزشی در اسفندماه برگزار می‌شود، اضافه کرد: مدرس این کارگاه محسن فتح‌آبادی، قهرمان دو سرعتی اسبق ایران و مربی تیم ملی است.

عسگرزاده یادآور شد: این کارگاه روز سوم اسفندماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ و با هزینه ۲۵ هزار تومان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است افرادی که علاقه به شرکت در این کارگاه تخصصی دارند می‌توانند با شماره تلفن ‌ ۰۹۳۳۹۴۱۴۶۴۳ تماس بگیرند.ارسال دیدگاه