سرخط خبر

» آخرین خبر » تشکیل ستاد برگزاری بازی های جام باشگاه های آسیا در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۲

 کد خبر: 32354

تشکیل ستاد برگزاری بازی های جام باشگاه های آسیا در مشهد

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی از تشکیل ستاد برگزاری بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، احسان اصولی با تبریک قطعی شدن حضور تیم فوتبال پدیده در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا گفت: اولین حضور آسیایی فوتبال خراسان قطعا برای فوتبال استان منشأ آثار مثبتی است و نه تنها جامعه فوتبال، بلکه کل استان باید در این مسیر همراهی کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری رقابت‌های بین‌المللی شرایط خاصی را می‎طلبد و به همین دلیل باید میان دستگاه‌های مرتبط با این موضوع هماهنگی برقرار شود. در همین زمینه ستاد برگزاری بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا توسط هیئت فوتبال راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی ادامه داد: از آن جایی که این رویداد برای کل استان مهم است، پیشنهاد می‌کنم استاندار خراسان رضوی عهده‌دار مسئولیت این موضوع شوند تا اهمیت آن برای تمام دستگاه‌های اجرایی مشخص باشد.

اصولی با تاکید بر همراهی تمام دستگاه‌های اجرایی در این مسیر افزود: امیدوارم مشهد مقدس بتواند میزبان خوبی برای این رویداد بین‌المللی باشد.رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی بر همراهی فوتبال استان با باشگاه پدیده تاکید کرد و گفت: امیدوارم تیم فوتبال پدیده با یک آماده‌سازی مناسب فنی و روحی پا به رقابت‌های سال آینده لیگ‌برتر و جام باشگاه‌های آسیا بگذارد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه