سرخط خبر

» آخرین خبر » تشکیل باشگاه‌های ورزشی شنا با هدف قهرمانی درسرخس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۴:۲۱

 کد خبر: 17824

تشکیل باشگاه‌های ورزشی شنا با هدف قهرمانی درسرخس

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس از تشکیل باشگاه‌های ورزشی شنا با هدف قهرمانی دراین شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محسن کاوه گفت: از آنجا که شهرستان سرخس در استان تنها شهری است که دارای ۴ استخر با امکانات کافی است برای اولین‌بار مقرر شد استخرها […]

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس از تشکیل باشگاه‌های ورزشی شنا با هدف قهرمانی دراین شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محسن کاوه گفت: از آنجا که شهرستان سرخس در استان تنها شهری است که دارای ۴ استخر با امکانات کافی است برای اولین‌بار مقرر شد استخرها با  تشکیل تیم، رقابت‌هایی در این خصوص داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس از برگزاری اولین جلسه هیئت شنا  پیرامون برنامه‌ریزی مسابقات شنای قهرمانی خبر داد.

وی با بیان اینکه هدف از راه‌اندازی باشگاه‌ها بحث شنای حرفه‌ای است، افزود: هم‌اکنون ورزش شنا بیشتر جنبه تفریحی دارد و تنها استخر شهرک گاز دارای تیم است که در مسابقات سطح استان و حتی کشوری دارای مقام است.

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس یادآور شد: به‌زودی اولین مسابقات رشته شنا را در شهرستان برگزار می‌کنیم که در راستای آن مدارس شنای ما هم فعالیت حرفه‌ای را شروع  می‌کنند.

کاوه اضافه کرد: با تشکیل باشگاه‌های شنا در شهرستان امید داریم با توجه به پتانسیل‌های موجود موفقیت خوبی داشته باشیم ضمن اینکه تعداد مربیان ما در حد نیاز وجود دارد.ارسال دیدگاه