سرخط خبر

» آخرین خبر » تحت هر شرایطی به دنبال قهرمانی آسیا هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۷

 کد خبر: 36243

تحت هر شرایطی به دنبال قهرمانی آسیا هستیم

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان پس‌ از انجام قرعه‌کشی مسابقات انتخابی جام جهانی گفت: اول و دوم شدن در گروه برای مراحل بعدی بی‌تاثیر نیست ولی در کل به دنبال قهرمانی آسیا تحت هر شرایطی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد ناظم‌الشریعه در این خصوص اظهار کرد: بازی‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی از 7 اسفندماه آغاز می‌شود و با قرعه‌کشی که روز گذشته انجام شد، ما در گروه چهارم با تیم‌های عربستان، کره جنوبی و تایلند قرار گرفتیم.
وی‌ با اشاره به رقبای ایران در مرحله گروهی افزود: عربستان تیمی ناشناخته است. هرچند دور قبل هم‌ در مرحله نهایی حضور داشت. فوتسال کشورهای عربی تقریبا شبیه به هم است و می‌دانیم که هفته گذشته در فیفا دی با آرژانتین قهرمان جهان‌ بازی کرده است.
سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: با کره جنوبی اخیرا بازی نداشتیم اما فوتسال این کشور الگو گرفته از چین و به طور کلی فوتسال آسیای شرق است. تایلند هم که رغیب دیرینه است.
سرمربی تیم ملی فوتسال با اشاره به اهداف کادرفنی، بیان کرد: اول و دوم شدن در گروه برای مراحل بعدی بی‌تاثیر نیست، اما تمرکز اصلی ما روی نتیجه گیری در هر بازی است. در واقع به دنبال قهرمانی آسیا تحت هر شرایطی هستیم. اتفاقی که در ۲۰۱۸ برای ما رخ داد، بازی کردن با همه تیم‌های قوی آسیا بود. امسال هم فارغ از اینکه با چه تیمی رو به رو می‌شویم، به دنبال کسب نتایج درخشان در هر مسابقه خواهیم بود.
ناظم‌الشریعه همدلی و حمایت همه جانبه را از لازمه‌های موفقیت تیم در مسابقات پیش‌رو عنوان کرد و افزود: به کمک همه نیاز داریم تا با حمایت همه جانبه، اتفاق‌هایی که در یکسال اخیر برای فوتسال کشور در مسابقات بین المللی رخ داده را جبران کنیم و‌ با تدارکات خوبی که داشته باشیم، پا به مسابقات بگذاریم و یک بار دیگر پرچم کشورمان را در روزهای پایانی سال جاری در آسیا برافراشته کنیم.
وی‌ در ‌پایان تاکید کرد: توقعی که داریم این است که با تعامل خوب با کمیته فوتسال و‌ سازمان لیگ‌ فوتسال از حداکثر ظرفیت اردوی آخر و پیش از اعزام، نهایت را بهره ببریم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه