سرخط خبر

» آخرین خبر » بیش از 150 خانه ورزش روستایی در خراسان رضوی تجهیز شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۷

 کد خبر: 29171

خوش باطن:

بیش از 150 خانه ورزش روستایی در خراسان رضوی تجهیز شد

رئیس هیئت ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی خراسان رضوی گفت:بیش از 150 خانه ورزش روستایی به کمک اداره کل ورزش و جوانان استان در روستاهای با جمعیت بالاتر شهرستان های خراسان رضوی تجهیز و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا خوش‌باطن اظهار کرد: در 6 ماهه ابتدای سال موفق به راه اندازی 128 خانه ورزش روستایی در استان شدیم همچنین در هفته های اخیر 25 خانه روستایی با مساعدت اداره کل ورزش استان تجهیز و افتتاح شد.

وی افزود: برای هر خانه ورزش روستایی، مبلغ 60 میلیون ریال تجهیزات خریداری شده که شامل میز تنیس روی میز، میز فوتبال دستی، دارت، میز شطرنج و تاتامی برای ورزش های رزمی و محلی با کیفیت مناسب می‌باشد.

رئیس هیئت بازی های بومی محلی و ورزش روستایی خراسان رضوی بیان کرد: توپ، تور و لباس ورزشی نیز برای بازی های میدانی در ادامه به شهرستان ها تحویل داده خواهد شد.

خوش باطن تصریح کرد: امیدواریم این تعداد تا پایان سال به 200 خانه برای روستا ها برسد تا همه بتوانند از حداقل امکانات ورزشی استفاده کنند.

وی در پایان افزود: خانه های ورزش روستایی دیگری نیز با کمک دهیاری ها، شورای های شهرستان ها و مردم برای روستاییان به بهره برداری رسیده است که با احتساب آنها تعداد خانه های ورزش روستایی به 200 عدد خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه