سرخط خبر

» آخرین خبر » بیش از ١٠ درصد‏ ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی ترکمنستان ورزشکاران خراسانی هستند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۶:۵۴

 کد خبر: 13800

بیش از ١٠ درصد‏ ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی ترکمنستان ورزشکاران خراسانی هستند

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت : بیش از ١٠ درصد از ترکیب ورزشکاران اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیای ترکمنستان را وزشکاران خراسانی تشکیل می‌دهند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، کوروش صبوریان در این خصوص اظهار کرد : کاروان ورزشی کشورمان به زودی به رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۷ […]

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت : بیش از ١٠ درصد از ترکیب ورزشکاران اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیای ترکمنستان را وزشکاران خراسانی تشکیل می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، کوروش صبوریان در این خصوص اظهار کرد : کاروان ورزشی کشورمان به زودی به رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۷ ترکمنستان اعزام خواهد شد و ورزشکاران خراسان رضوی توانسته‌اند حضور قابل توجهی در این کاروان و در ترکیب تیم‌های ملی داشته باشند.
وی افزود : رقابت‌های آسیای ٢٠١٧ در عشق آباد ترکمنستان برگزار خواهد شد و طی ۱۲ روز ورزشکاران از کشور‌های مختلف در ۲۱ رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند، در این مسابقات ۳۳۷ مدال آسیایی طی ۱۶۰ مسابقه توزیع خواهد شد و این مسئله اهمیت قابل توجهی برای کشور‌های مختلف دارد.
صبوریان خاطرنشان کرد : پنجمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد از ۲۶ شهریور تا ۵ مهرماه برگزار خواهد شد ، اما حضور ۶۱ کشور از آسیا و اقیانوسیه حساسیت و شور و هیجانی بسیاری را در منطقه ایجاد می‌کند که امیدوارم ورزشکارانمان بتوانم در بهترین سطح برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد : ‌ورزشکاران خراسان رضوی سهم قابل توجهی را در کاروان اعزامی کشورمان به این رقابت‌‌ها دارند و بیش از ۱۰ درصد نفرات این کاروان خراسانی هستند که برای ما یک افتخار محسوب می‌شود و به امید خدا با کسب موفقیت این عزیزان در این مسابقات تمام کشور به ورزشکاران خراسانی افتخار خواهند کرد.
وی عنوان کرد : از استان خراسان رضوی ۲۲ ورزشکار ، ۶ مربی و سرپرست و یک داور در قالب کاروان اعزامی کشورمان به رقابت‌‌های آسیایی ۲۰۱۷ ترکمنستان حضور دارند.

صبوریان تاکید کرد : قطعا این مسابقات می تواند میدان آماده سازی و تجربه خوبی برای ورزشکاران استان جهت حضور در رقابت های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ باشد.

لازم به ذکر است از استان خراسان رضوی در رشته کوراش بانوان محبوبه بیدل و تکتم بیدل (مربی)، در رشته شنا آریا نسیمی شاد، محسن مهمان نواز و سینا غلام پور، در رشته کشتی پهلوانی احمد میرزاپور و عبدالرضا کارگر (مربی)، در رشته کشتی سنتی احمد میرزاپور، مهدی ترابی، مهدی زاده ، آقای صحرائی (سرپرست) و امین رشیدالمیر (مربی)، در رشته فوتسال قدرت بهادری حسین طیبی، مهدی جاوید و کریمیان (سرپرست)، در رشته شطرنج میترا حجازی پور، وصال حامدنیا، مرصاد خداشناس و مسعود مصدق پور در رشته تنیس مهدی ملک زاده (داور) در رشته دوچرخه سواری مهدی دانشور در رشته دو ومیدانی حسن تفتیان و در رشته کوراش آقایان قنبرعلی قنبری، امید تیزتک، مجتبی تیز بین، مجتبی زمانی، کامران رستمی و خسرو دلیر (سرمربی) از جمله نفراتی هستند که به این مسابقات اعزام می‌شوند.ارسال دیدگاه