سرخط خبر

» آخرین خبر » به مناسبت هفته دفاع مقدس خانه جوان در نیشابور افتتاح شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۸:۱۰

 کد خبر: 39750

به مناسبت هفته دفاع مقدس خانه جوان در نیشابور افتتاح شد

همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس خانه جوان با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در نیشابور افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بعد از ظهر روز گذشته مراسم شروع به کار خانه جوان همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی امام جمعه نیشابور، حاجی آبادی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، صادقی و شکیبا اعضاء شورای شهر، دبیران سمن‌های و سایر مسئولین اداری این شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان نیشابور برگزار گردید.

رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور در این مراسم اظهار کرد: برای افق ۱۴۰۰ آغاز فعالیت هفت سمن توسط جوانان نیشابور در قالب خانه جوان تعریف شده بود که امروز پیش از موعد به این هدف رسیده‌ایم.

محسن کاوه بیان کرد: هدف از آغاز به کار خانه جوان نیشابور پیش از تکمیل ساختمان آن این است که فعالیت‌های این سمن‌ها سریع‌تر شکل بگیرد.
وی افزود: برای تکمیل خانه جوان نیشابور حدود ۱۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

رییس اداره ورزش و جوانان نیشابور بیان کرد: خانه جوان محلی برای تبادل افکار و عقاید جوانان است و برخی کارها توسط جوانان به قدری خوب انجام می‌شود که مایه فخر و مباهات است.

سپس امام جمعه این شهرستان به بیان نقش کلیدی جوانان در همه عرصه‌های کشور پرداخته و از کلیه مسئولین خواست جوانان فعال در این بخش را یاری نمایند.

حجت‌الاسلام سیدقاسم یعقوبی افزود: این حرکت نیازمند پشتیبانی است تا در راستای اهداف انقلاب و عظمت کشور در همه بخش‌های علمی، فرهنگی و ورزشی توانایی‌هایشان را به عرصه‌ی ظهور برسانند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه