سرخط خبر

» آخرین خبر » بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی خراسان رضوی سرعت بخشیده شده است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۲

 کد خبر: 34439

بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی خراسان رضوی سرعت بخشیده شده است

نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: به همت مدیرکل ورزش وجوانان و معاونین این اداره کل به پروژه های عمرانی استان سرعت بخشیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سید احسان قاضی زاده هاشمی در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی دیزباد(سفلی)ضمن تشکر از زحمات فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان، اظهار کرد: از زمان، مدیریت فتاحی در ورزش و جوانان استان، ارتباط بسیار خوب و سازنده ای با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برقرار شده است، همچنین به همت معاونین این اداره کل به پروژه های عمرانی این استان سرعت بخشیده شده است.
وی افزود: در هفته دولت از 6 پروژه ورزش و جوانان استان بهره برداری می‌شود که از میان 2 پروژه به حوزه فریمان و سرخس مربوط است.
نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هم اکنون 8 پروژه دیگر نیز در این حوزه در حال ساخت است که امیدواریم تا دهه فجر سال جاری حداقل 3 پروژه افتتاح شود.
قاضی زاده عنوان کرد: امیدوارم این سالن ورزشی در دیزباد سفلی مایه خیر و برکت برای مردم باشد و مسابقات ورزشی نیز به نحو مطلوب در آن برگزار شود.
وی تصریح کرد: احداث این سالن ورزشی، فضای امن و مناسبی را برای بانوان فراهم کرده است که با اختصاص ساعاتی از روز به بانوان، می‌توان به پویایی این قشر کمک شایانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه