سرخط خبر

» آخرین خبر » بهره‌برداری از بزرگترین مجموعه ورزش‌های الکترونیک کشور/ ٢٧ شهرستان در انجمن‌های ورزشی فعال شدند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۱

 کد خبر: 21854

بهره‌برداری از بزرگترین مجموعه ورزش‌های الکترونیک کشور/ ٢٧ شهرستان در انجمن‌های ورزشی فعال شدند

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی از بهره‌برداری بزرگترين مجموعه ورزش‌هاي الكترونيك كشور در مشهد خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محسن قهرمانی در اولین گردهمایی هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان رضوی که با حضور روسا و نواب رئیس و دبیران هیئت انجمن های ورزشی شهرستان‌های استان برگزار شداظهار کرد: ٢٧ شهرستان فعال در انجمن های ورزشی در خراسان رضوی داریم، سال ٩۶ سالی پراز تلاش و کوشش بود و امیدواریم بتوانیم رتبه اول را کسب کنیم.

وی افزود: خراسان رضوی در هر ببست کمیته فعال است و فقط ١۵ ملی پوش پسر در رشته راگبی داشتیم، همچنین در رشته های بیسبال ضمن کسب مقام قهرمانی ملی پوش معرفی کردیم و در دارت و فوتبال رومیز هم ملی پوش پسر داریم وتنها هیئت کشور هستیم که در مسابقات لیگ برتر، قهرمانی کشور و تورنمنت های مختلف تمامی رشته ها را اعزام میکنیم.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی ضمن اشاره به اینکه تیم راگبی پسران مقام اول کشوری را کسب کرد گفت: تیم ملی با سرمربیگری حمید تقوی عازم مسابقات آسیایی لبنان شد و مقام دوم را کسب کرد، مقام برتر کمیته راگبی و کسب عنوان مربی برتر در کشور توسط حمید تقویی نیز افتخار بزرگی برای استان است.

وی ضمن تشکر از حمایت مسئولین ورزش استان از جمله کوروش صبوریان، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، گفت: میزبانی های مختلف را در سال ٩٧ خواهیم داشت و بزرگترین مجموعه ورزش‌های الکترونیک کشور را بهره‌برداری خواهیم کرد.

قهرمانی همچنین گفت: با فعالیت رشته های بدون مربی مخالفیم و برخورد خواهیم کرد. از شهرستان‌هایی که آمادگی اعزام تیم به مسابقات کشوری داشته باشند استقبال و قدردانی میکنیم.

وی در خصوص سایت های پروازی نیز گفت: به زودی نظم خوبی را شاهد خواهیم بود و امیدوارم شاهد اتفاق ناخوشایندی در این رشته نباشیم.

در پایان از کمیته ها و شهرستان های برتر با حضور ولی پور معاون توسعه منابع نوری رئیس تربیت بدنی شهرداری، نخعی شریف عضو کارگروه شهرداری تجلیل به عمل آمد.

شهرستانهای تربت جام، قوچان، سبزوار و کمیته ورزشهای هوایی انجمن های ورزشی نیشابور عناوین برتردو کمیته های راگبی، طناب کشی دارت، بیسبال و سافت بال و آموزش به عنوان برترین کمیته ها معرفی و تجلیل شدند.ارسال دیدگاه