سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری یازدهمین جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان درسرخس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۶

 کد خبر: 26410

برگزاری یازدهمین جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان درسرخس

یازدهمین جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان با محوریت بررسی برنامه‌های اوقات فراغت دستگاه‌های اجرایی و هفته تربیت بدنی و ورزش همزمان با هفته دفاع مقدس درسرخس برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، یازدهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سرخس با حضور تیموری بخشدار مرکزی، دستگاه های عضو ستاد با محوریت بررسی برنامه های اوقات فراغت دستگاه‌های اجرایی و هفته تربیت بدنی و ورزش در محل سالن جلسات فرمانداری سرخس در هفته دفاع مقدس برگزار شد.

دراین جلسه ابتدا رییس اداره ورزش و جوانان سرخس و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: هم افزایی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی دولتی و نهادهای خصوصی شهرستان موجب پیشرفت امور مربوط به جوانان شده و انها را در انجام برنامه های مصوب و رسیدن به اهداف حوزه جوانان ثابت قدم و امیدوار می‌کند.

وی افزود: این پارلمان نقش مهمی در تبیین اهداف استراتژیک حوزه جوانان در آینده شهرستان داشته و احداث خانه جوان شهرستان میبایست از اولویت های ستاد ساماندهی امور جوانان باشد.

کاوه با توجه به درپیش بودن هفته تربیت بدنی و ورزش و نقش مهم آن در ایجاد نشاط و سلامتی در جامعه از مسئولین خواست برنامه ریزی باشکوهی درهفته تربیت بدنی داشته تا اقشار مختلف جامعه و خانواده‌ها از اثرات مثبت ورزش و فعالیت‌های جسمانی برخوردار شوند.

در خاتمه جلسه پس از بیان نقطه نظرات اعضاء تصمیمات زیر در خصوص دستور کار جلسه اتخاذ شد:

۱- کلیه ادارات عضو ستاد ساماندهی و نهادها، و شرکتهای خصوصی شهرستان نسبت به معرفی نماینده جوان خود دراسرع وقت اقدام نمایند.

۲- کمیته های تخصصی ستاد(کمیته فرهنگی و تربیتی، کمیته اقتصادی و اجتماعی)گزارش مکتوب خود را در شش ماهه نخست سال در جلسه آینده به دبیر خانه ستاد ارسال نمایند.

۳- مقرر گردید فرمانداری محترم جهت تعیین محل و افتتاح خانه جوانان شهرستان با ادارات مربوط هماهنگی لازم راانجام دهند.

4-مقرر گردید دستگاههای اجرایی و نهادهای خصوصی و دولتی برنامه های خود در هفته تربیت بدنی را حداکثر تا تاریخ ۹۷/۷/۱۵ به صورت کتبی جهت درج در بولتن به دبیر خانه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ارسال نمایند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه