سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری یازدهمین جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان زاوه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۴

 کد خبر: 19452

برگزاری یازدهمین جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان زاوه

یازدهمین جلسه ستادساماندهی امورجوانان زاوه همزمان با آغاز هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این جلسه با حضور سرپرست فرماندار، اعضای ستاد ، بانوان نخبه و نماینده ادارات بامحوریت بانوان درمحل فرمانداری زاوه برگزارشد. سرپرست فرماندار زاوه ضمن تبریک پیشاپیش میلاد […]

یازدهمین جلسه ستادساماندهی امورجوانان زاوه همزمان با آغاز هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این جلسه با حضور سرپرست فرماندار، اعضای ستاد ، بانوان نخبه و نماینده ادارات بامحوریت بانوان درمحل فرمانداری زاوه برگزارشد.

سرپرست فرماندار زاوه ضمن تبریک پیشاپیش میلاد کوثر، هفته زن و روز مادر را فرصت مناسبی برای تبیین سیره فاطمی خواند و به نقش تاثیرگذار بانوان اشاره کرد.

داود کریمی درادامه بیان داشت: باید در برنامه ریزی‌ها به نقش محوری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی و حضور موثر و سازنده او در عرصه های اجتماعی توجه شود.
وی یادآور شد: برای دستیابی به توسعه پایدار، شناسایی و بهره گیری از توانمندی زنان در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری، اشتغال و کارآفرینی مهمترین عواملی است که باید مد نظر قرار گیرد.

در ادامه جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان هفته زن را از دلایل تشکیل این جلسه عنوان کرد و افزود: سعی بر آنست که سیاست گزاری و برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه های اثربخش، برگزاری جشنواره ، تجلیل از بانوان نخبه و مشارکت فعال بانوان انجام پذیرد.

تقدیر از مادران شهید، دیدار با مادران سالمند ، برگزاری جشنواره غذا ، مسابقات بومی محلی ، نامگزاری پارک ورودی شهر بنام مادر ازدیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.ارسال دیدگاه