سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته زن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۸:۳۱

 کد خبر: 19146

برگزاری ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته زن

معاون ورزش بانوان خراسان رضوی از ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته زن خبرداد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فهیمه سروری گفت: از ۱۲ تا ۱۸ اسفند ماه به مناسبت هفته زن مقرر است برنامه‌های مختلفی درسطح استان با همکاری هیئت‌های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و معاونت فرهنگی […]

معاون ورزش بانوان خراسان رضوی از ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته زن خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فهیمه سروری گفت: از ۱۲ تا ۱۸ اسفند ماه به مناسبت هفته زن مقرر است برنامه‌های مختلفی درسطح استان با همکاری هیئت‌های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و معاونت فرهنگی امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان اجرا شود.

وی افزود: اجرای مسابقات سالمندان درمحل سرای سالمندان، برگزاری جشنواره استانی بومی محلی، برگزاری مسابقات بومی محلی ویژه خبرنگاران و همکاران خانم، جشنواره خانوادگی درپارک‌های حاشیه شهر و همایش تجلیل از بانوان همکار و ورزشکاران بخشی از این برنامه‌ها می‌باشد.

معاون ورزش بانوان استان تصریح کرد: بنا داریم براساس دستورالعمل ارسالی از سوی مدیرکل دفترهماهنگی امور بانوان وزارت، جشنواره فرهنگی ورزشی ۳۰دقیقه تا نشاط وتندرستی را نیزبرگزار نمایم.

سروری ادامه داد: این طرح که باهدف ارائه اطلاعات و برنامه های ورزشی به مخاطبان برای ایجاد عادت ورزش کردن در زندگی روزانه وجلوگیری از فقرحرکتی و ناهنجاری‌های جسمانی و روانی می‌باشد بارویکرد ارتقا سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی جامعه درسطح استان و منطقه ای برگزار میگردد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای تیم این جشنواره می‌تواند شامل پنج نفر از بانوان عضو درجه یک و دو خانواده که شامل مادربزرگ، مادر، دختر خواهر، خاله و عمه باشد. درمرحله اول درسطح شهرستان‌ها واستان‌ها و در مرحله بعد درسطح منطقه‌ای برگزارمی‌شود.ارسال دیدگاه