سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری نخستین همایش دوچرخه سواری بانوان درسبزوار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۶:۳۸

 کد خبر: 18034

برگزاری نخستین همایش دوچرخه سواری بانوان درسبزوار

مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار از برگزاری همایش دوچرخه سواری ویژه بانوان بمناسبت دهه فجر انقلاب در سبزوار خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در راستای گسترش ورزش شهروندی به‌ویژه در بخش بانوان، نخستین همایش دوچرخه سواری بانوان بمناسبت دهه فجر انقلاب با همکاری […]

مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار از برگزاری همایش دوچرخه سواری ویژه بانوان بمناسبت دهه فجر انقلاب در سبزوار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در راستای گسترش ورزش شهروندی به‌ویژه در بخش بانوان، نخستین همایش دوچرخه سواری بانوان بمناسبت دهه فجر انقلاب با همکاری کمیسیون بانوان فرمانداری و شهرداری سبزوار در روز پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه در محل استادیوم شهید خوشبین برگزار می‌شود.

ورزش دوچرخه سواری برای داشتن جنبش و تحرک برای بانوان بسیار مفید است که آنان می‌توانند در مکان‌های ویژه بانوان در راستای حفظ سلامتی به این ورزش بپردازند.

تمامی بانوان شهرستان در رده های سنی مختلف همراه با دوچرخه شخصی اجازه حضور دارند ضمن اینکه در پایان این همایش به قید قرعه به منتخبین جوایزی به رسم یاد بود اهدا می‌شود.ارسال دیدگاه