سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مسابقات پرورش اندام و فیزیک قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۵

 کد خبر: 37365

برگزاری مسابقات پرورش اندام و فیزیک قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی

مسابقات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی در بخش فیزیک، فیزیک ماسکولار، بادی کلاسیک ، فیزیک کلاسیک و پرورش اندام برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، پس از برگزاری مسابقات بدنسازی و پرورش اندام در شهرستان‌های خراسان رضوی و مشخص شدن برترین‌ها و همچنین تقویم برگزاری مسابقات سالانه هیئت و انتخابی تیم استان جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور در استان هرمزگان، بنا بر اعلام قبلی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی در بخش فیزیک، فیزیک ماسکولار، بادی کلاسیک ، فیزیک کلاسیک و پرورش اندام روز 4 اسفندماه برگزار می‌شود.

با توجه به ایام برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ممنوعیت برگزاری هرگونه مسابقات و فعالیت‌های ورزشی تا تاریخ 4 اسفندماه به دستور فرمانداری شهر مشهد این مسابقات ظرف یک روز با توجه به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و فاصله زمانی باقی مانده برگزار خواهد شد و ورزشکاران جهت شرکت در این رقابت‌ها باید روز 3 اسفند در وزن کشی حاضر شوند.
مسابقات پرورش اندام و فیزیک قهرماین باشگاه‌‎های خراسان رضوی در سالن شهید حاتمی مشهد واقع در بلوار فرامرز عباسی برگزار خواهد شد و وزن کشی رقابت‌ها یک روز پیش از آغاز مسابقات سوم اسفندماه در سالن شهید حاتمی برگزار می‌شود

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه