سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مسابقات دوچرخه سواری بانوان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۷:۵۶

 کد خبر: 18652

برگزاری مسابقات دوچرخه سواری بانوان

رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی از برگزاری مسابقات دوچرخه سواری بانوان در بازار مجیدیه خبرداد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به نقل از ایسنا مهدی روزبهان در خصوص اقدامات هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی در دهه فجر افزود: در روز جمعه ۲۷ بهمن ماه، همایش دوچرخه‌سواری در بخش آقایان، […]

رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی از برگزاری مسابقات دوچرخه سواری بانوان در بازار مجیدیه خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به نقل از ایسنا مهدی روزبهان در خصوص اقدامات هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی در دهه فجر افزود: در روز جمعه ۲۷ بهمن ماه، همایش دوچرخه‌سواری در بخش آقایان، از میدان آزادی به سمت میدان جانباز به مناسبت دهه فجر را برگزار خواهیم‌کرد. همچنین در روز ۲۶ بهمن مسابقات دوچرخه‌سواری در بخش بانوان در بازار مجیدیه مشهد برگزار خواهدشد.

رییس هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی در رابطه با وضعیت کنونی محمد دانشور، دوچرخه‌سوار ملی‌پوش خراسانی خاطرنشان‌کرد: محمد دانشور هم‌اکنون در حال‌ آمادگی برای مسابقات قهرمانی آسیایی مالزی به‌سر می‌برد که در اواخر ماه جاری آغاز خواهدشد. به غیر از محمد دانشور که در بخش سرعت در رده سنی بزرگ‌سالان رکاب خواهدزد، معین صحیف دیگر خراسانی تیم‌ملی دوچرخه‌سواری در بخش سرعت در رده جوانان حضور دارد. همچنین در بخش استقامت در رده سنی بزرگسالان که در میانمار برگزار خواهدشد، کیوان رکانی نیز از نمایندگان استان به شمار می‌رود. افسانه سجادی نیز مربی تیم‌ملی دوچرخه سواری در بخش استقامت از دیگر نماینده‌های خراسان رضوی است.

وی در خصوص تعامل هیئت دوچرخه‌سواری با نیروی‌انتظامی در خصوص دوچرخه‌سواری بانوان در سطح شهر تصریح‌کرد: فکر نمی‌کنم مشکلی در این خصوص وجود داشته باشد. در حال حاضر در خصوص برگزاری مسابقات بانوان، بدون حضور آقایان مشکلی نداریم. با این‌وجود، وظایف هیات در خصوص ورزش قهرمانی است. چنین مشکلاتی مربوط به هیئت ورزش‌های همگانی است و دوچرخه‌سواری بانوان در سطح شهر به هیئت دوچرخه‌سواری مربوط نمی‌شود.

روزبهانه در خصوص وضعیت پیست‌های دوچرخه‌سواری در سطح مشهد عنوان‌کرد: پیست اصلی‌ هیئت نیاز به تعمیر داشت که سال گذشته مشکل آن برطرف شد. مشکل هیئت در خصوص تجهیز خوابگاه است که تاکنون ۲۵ درصد آن تجهیز شده و باید تا پایان سال جاری خوابگاه پیست ثامن آماده بهره‌برداری شود تا به پیست کاملی تبدیل شود.

رییس هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی در پایان با اشاره به آخرین وضعیت برگزاری تورنمت بین‌المللی در مشهد تاکید کرد: تاریخ برگزاری مسابقات در UCI تقریبا ثبت شده‌است ولی هنوز رسمی نشده و به ما اعلام نشده‌است. در ابتدا تاریخ اردیبهشت ۹۷ را به UCI پیشنهاد دادیم که با آن تاریخ مخالفت شد. همچنین به دلیل تقارن ماه مبارک رمضان با خردادماه نمی‌توانستیم مسابقات را به آن بازه زمانی موکول کنیم. به همین دلیل تیرماه سال آینده را به UCI معرفی کردیم. فکر می‌کنم اواسط اسفند به‌صورت رسمی تاریخ این مسابقات در UCI ثبت‌شود.ارسال دیدگاه