سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مسابقات بین‌المللی انگیزه مضاعفی برای ورزشکاران استان است/مقدمات بازگشت خراسان رضوی به روزهای اوج فراهم است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۲

 کد خبر: 27468

برگزاری مسابقات بین‌المللی انگیزه مضاعفی برای ورزشکاران استان است/مقدمات بازگشت خراسان رضوی به روزهای اوج فراهم است

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برگزاری مسابقات جام موسوی انگیزه مضاعفی برای شهرستان‌های استان دارد و مقدمات بازگشت به روزهای خوب کشتی را فراهم می کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در افتتاحیه مسابقات بین المللی کشتی جام موسوی گفت: این رقابت‌ها اولین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد در رده نوجوانان است که توسط هیئت خراسان رضوی برگزار شده و در راستای گرامی داشت یاد استاد سید جعفر موسوی یکی از پیشکسوتان به نام کشتی استان نامگذاری شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: این مسابقات طی دوروز و با حضور پنج کشور خارجی شامل روسیه، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان و ترکمنستان در کنار دو تیم ملی نوجوانان و نونهالان و سه تیم از خراسان رضوی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه قدم‌های خوبی در جهت توسعه کشتی استان برداشته شده و برنامه ریزی خوبی توسط هیئت استان مدون شده تا کشتی خراسان به جایگاه اصلی خود در کشور برسد.

فتاحی خاطرنشان کرد: برای تکرار روزهای خوب نه چندان دور کشتی استان سرمایه‌گذاری را بیشتر روی نوجوانان و نونهالان شروع شده این مسابقات می‌تواند انگیزه مضاعفی را به هیئت های شهرستانی، نوجوانان و جوانان استان دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: امیدوارم با برگزاری این مسابقات سرمایه های استان محک خوبی بخورد و در آینده در مسابقات کشوری نمود پیدا کند قطعا بااین رویداد در استان برنامه‌های مهمتری را پیش بینی می کنیم، این مسابقات می‌تواند مقدماتی باشد برای برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی که در سال ۹۸ در شهر مشهد برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه