سرخط خبر

» هیات های ورزشی » برگزاری مسابقات استانی کونگ فو نیمه آزاد جام رمضان در مشهد مقدس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۹:۰۶

 کد خبر: 10334

برگزاری مسابقات استانی کونگ فو نیمه آزاد جام رمضان در مشهد مقدس

رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی خراسان رضوی گفت:مسابقات استانی کونگ فو نیمه آزاد با عنوان جام رمضان در مشهد مقدس برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،قربان اعظمی با اعلام این خبر اظهار کرد:هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی استان در نظر دارد یک دوره مسابقات […]

رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی خراسان رضوی گفت:مسابقات استانی کونگ فو نیمه آزاد با عنوان جام رمضان در مشهد مقدس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،قربان اعظمی با اعلام این خبر اظهار کرد:هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی استان در نظر دارد یک دوره مسابقات استانی کونگ فو با عنوان جام رمضان به همراه جوایز ویژه «کمربند طلایی» در بخش آقایان و سیستم نیمه آزاد در تاریخ ۹ تیرماه سال جاری برگزار نماید.

وی افزود:این مسابقات در ۴ رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در اوزان مختلف به صورت یک حذفی طبق مقررات جدید فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی برگزار می شود.

رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی خراسان رضوی با اشاره به محل برگزاری این رقابت ها خاطر نشان کرد:این رقابت ها در سالن ورزشی خاتم الانبیاء(ص) پادگان نیرو هوایی واقع در بزرگراه غدیر خیابان بسیج ۳۲ در تاریخ جمعه ۹ تیرماه سال جاری از ساعت ۸ صبح الی ۲۰ برگزار خواهد شد.

گفتنی است به نفرات برتر در این مسابقات حکم و مدال قهرمانی اهداء می شود و قهرمانان اول و دوم جهت اعزام به مسابقات کشوری به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

لازم به یادآوری است جوایز ویژه و کمربند طلایی به قهرمانان جداول ۸ تایی و بالاتر اهدا خواهد شد.ارسال دیدگاه