سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مسابقات آسیایی کونگ فو در مشهد با حضور ۱۵ کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۶:۳۶

 کد خبر: 14264

برگزاری مسابقات آسیایی کونگ فو در مشهد با حضور ۱۵ کشور

رئیس هئیت کونگ فو خراسان رضوی از حضور حداقل ۱۵ کشور در مسابقات آسیایی مشهد در آذرماه خبر داد. قربان اعظمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: دومین دوره مسابقات آسیایی کونگ فو در تاریخ ۴ لغایت ۱۷ آذر ماه با حضور حداقل ۱۵ کشور […]

رئیس هئیت کونگ فو خراسان رضوی از حضور حداقل ۱۵ کشور در مسابقات آسیایی مشهد در آذرماه خبر داد.

قربان اعظمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: دومین دوره مسابقات آسیایی کونگ فو در تاریخ ۴ لغایت ۱۷ آذر ماه با حضور حداقل ۱۵ کشور در سالن شهید بهشتی مشهد در ۳ رشته نیمه آزاد، رزم ۲ چوب و گیلما برگزار خواهد شد.

وی افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی کشورمان در تیر ماه در کردستان برگزار شده است و استان خراسان رضوی در قسمت بانوان حداقل یک نماینده را نیز خواهد داشت.

رئیس هیئت کونگ فو خراسان رضوی همچنین در رابطه با مسابقات جهانی اظهار کرد: تیم ملی کشورمان در آبان ماه در مسابقات جهانی ایتالیا حضور پیدا خواهد کرد که اردو آمادگی این مسابقات در تاریخ ۱۳ لغایت ۱۹ مهر ماه در مشهد برگزار خواهد شد.

اعضمی تصریح کرد: نمایندگان مشهد در این رقابت ها خانم وطن پرست به عنوان سرمربی و شیما احمدی به عنوان بازیکن در رده بانوان هستند.

قربان اعظمی در انتها گفت: در ماه های گذشته ما موفق به برگزاری کلاس داوری درجه ۱ و ۳ شدیم، در رده های سنی مختلف و در دو رده بانوان و آقایان تیم اعزامی به مسابقات کشوری و همچنین بین المللی گرجستان را داشتیم همچنین موفق به برگزاری چندین دوره مسابقات استانی نیز در رده های سنی مختلف با حضور بانوان و آقایان شده ایم و نهایتا برای اولین بار در این مسابقات اهدا کمربند طلایی را داشته ایم.ارسال دیدگاه