سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مراسم تکریم رئیس و معارفه سرپرست هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۴

 کد خبر: 28249

برگزاری مراسم تکریم رئیس و معارفه سرپرست هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان

مراسم تکریم رئیس و معارفه سرپرست هیئت بدنسازی و پرورش اندام باحضور جمعی از پیشکسوتان، ورزشکاران و معاونین مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، با توجه به‌قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان بکائیان رئیس پیشین هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی یک ماه پیش از سمت خود استعفا داد.

با پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی حکی از سوی پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی سروش پورآزاد به‌عنوان سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی منصوب شد.

روز گذشته مراسم تکریم رییس و معارفه سرپرست این هیئت در تالار اجتماعات ادراره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی باحضور جمعی از پیشکسوتان ، ورزشکاران و معاونین مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

سروش پورآزاد درحاشیه این مراسم گفت: هیئت بدنسازی خراسان رضوی یکی از هیئت‌‌های فعال و خوب استان است که با زحمات رئیس سابق این هیئت موفقیت‌های خوبی کسب کرده است که این کار ما را دشوار می‌کند چرا که ما نیز باید تلاش کنیم ورزشکاران استان بیش از پیش بدرخشند.

سرپرست هیئت بدنسازی وپرورش اندام خراسان رضوی ادامه داد: در این بازه‌ای که در خدمت اهالی ورزشکار این هیئت هستم در تلاشم تا با کمک پیشکسوتان، مربیان، داوران، قهرمانان و اعضای هیئت در بخش استعدادیابی، آموزش، اعزام تیم‌ها به مسابقات و شهرستان‌ها شاهد روند روبه رشدی باشیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه