سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۳

 کد خبر: 31200

برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی

مراسم تجلیل از جانبازان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور مدیر کل ورزش استان و رئیس بنیاد شهید خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش جوانان خراسان رضوی، مراسم تجلیل از جانبازان اداره کل  ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور مدیر کل این اداره، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و خانواده های کارکنان اداره کل ورزش به مناسبت روز جانباز برگزار شد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن تبریک روز جانباز در این مراسم گفت: این برنامه به مناسبت روز جانباز و در جهت تکریم جانبازان این اداره برگزار شده است.

وی ضمن تشکر از همه کارکنان اداره کل ورزش در سال گذشته بیان کرد: در سال ۹۷ اداره کل ورزش فراز و نشیب های زیادی را داشت اما خوشبختانه سال با افتخارات زیاد برای استان به پایان رسید و از این بابت خدا را شاکر هستیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: سال گذشته سال خوبی در خصوص کسب مدال، توسعه زیر ساخت ها و جذب اعتبار در حوزه جوانان برای استان بود که امیدوارم سال جدید نیز سال پر برکتی برای ورزش و همکارانمان در اداره کل ورزش باشد.

فتاحی در این مراسم ضمن تشکر از خانواده ی همکاران اداره کل ورزش عنوان کرد: از آنجا که فعالیت در ورزش محدود به ساعت زمانی خاصی نیست، باید از صبوری خانواده همکارانمان در اداره کل تشکر کنیم.

وی در پایان گفت: باید از جانبازان دفاع مقدس صمیمانه تشکر کنیم که تمام توان خودشان را برای دفاع از این سرزمین به کار بردند و امنیت را برای ما فراهم کردند.

در ادامه این مراسم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی اظهار کرد: انسان ها زمانی ارزشمند می‌شوند که مورد تربیت صحیح قرار بگیرند، لذا ارزشمندی شهدای ما به دلیل تربیت صحیحی بوده که در خانواده ها شکل گرفته است.

حجت الاسلام حسین معصومی ضمن تشکر از این مراسم تجلیل از جانبازان افزود: باید از افرادی که بخشی از وجودشان را برای امنیت دیگران داده اند تشکر و قدردانی کرد و از این بابت از برگزار کنندگان این مراسم سپاس گزاری می‌کنم.

در ادامه این مراسم از ۷ نفر از جانبازان ورزش و جوانان خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد، همچنین در پایان نیز از فتاحی مدیر کل ورزش استان که خود نیز از جانبازان دفاع مقدس می‌باشد، تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه