سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مجمع هیئت فوتبال خراسان رضوی در فروردین 98

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۲

 کد خبر: 30966

برگزاری مجمع هیئت فوتبال خراسان رضوی در فروردین 98

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به معرفی نامزدهای ریاست هیئت فوتبال استان مجمع این هیئت طبق صحبت های انجام شده در نیمه دوم فروردین برگزار خواهد شد اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی اظهارکرد: با توجه به معرفی نامزد های ریاست هیئت فوتبال استان مجمع این هیئت طبق صحبت های انجام شده در نیمه دوم فروردین برگزار خواهد شد اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

وی درخصوص تاخیر به وجود آمده در اعلام اسامی کاندیدا بیان کرد: هیچ فشاری از طرف فرد یا سازمانی بر کاندیدای نبوده و صرفا باید مراحل روال قانونی خود را طی می‌کرد، همچنین در انتخابات مجمع اداره کل هیچ نقشی نداشته و هیئت فوتبال صرفا جهت اطلاع اداره کل اسامی را در روز های اخیر ارسال کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: حوزه معاونت ورزشی اداره کل نامزد ها را بررسی می‌کند و اگر دارای صلاحیت باشند که مشکلی وجود ندارد ولی در غیر اینصورت دلایل را به هیئت فوتبال اعلام خواهیم کرد.

فتاحی عنوان کرد: هیچ گونه دخل و تصرفی از طرف اداره کل در این موضوعات نیست و فقط تمایل داریم فردی که سکان این هیئت را بدست می‌گیرد، فردی با توانایی بالا باشد و در راستای اعتلای فوتبال استان این هیئت را به خوبی مدیریت کند.

وی ادامه داد: تقریبا تمام کاندید ها برای معرفی در اداره حضور پیدا کردند و در این بین یک نفر انصراف داد و دکتر برادران نیز به دلیل مشغله کاری از ادامه همکاری با این هیئت مدارک خود را تکمیل نکرد که از زحمات چهار ساله رئیس هیئت فوتبال استان صمیمانه تشکر وقدردانی می‌‎کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: طبق قانون بعد از تایید نهایی کاندید ها می‌توانند به صورت شخصی با سایر کاندید ها رایزنی و صحبت کنند.

فتاحی در خصوص والیبال استان نیز گفت: حضور پیام در جمع چهار برتر کشور با وجود اینکه اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند، کار بسیار بزرگی است که توقع بالایی را نیز در مردم به وجود آورده است.

وی اضافه کرد: بازی رده بندی شاید برگزار نشود که در این راستا با وجود امتیاز بیشتر تیم پیام، این تیم در جایگاه سوم قرار خواهد گرفت و در صورت انجام بازی نیز، پیام با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: برای سال آینده طبق رایزنی های انجام شده حمایت شورا و شهرداری بیشتر خواهدبود تا تیم به خوبی بسته شود و با قدرت به کار خود ادامه دهد.

فتاحی در خصوص انتخابات مجمع هیئت والیبال خراسان رضوی نیز بیان کرد: ثبت نام افراد انجام شده و در مرحله تایید صلاحیت قرار دارد و زمانی که جواب از فدراسیون ابلاغ شود، قطعا این مجمع را برگزار خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: تیم های مختلف استان از جمله فوتبال، والیبال، بسکتبال و شنا در لیگ های برتر تقریبا موفق عمل کردند، همچنین تیم هندبال سربداران با کمک های مردم در لیگ حاضر شد که قطعا شایستگی بیشتری را نیز داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در پایان گفت: امیدواریم در سال آینده ورزش استان در جایگاه بالاتری قرار بگیرد که در این راستا تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه