سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مجمع انتخاباتی سمن های خراسان رضوی تا 11 روز آینده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۷

 کد خبر: 34365

برگزاری مجمع انتخاباتی سمن های خراسان رضوی تا 11 روز آینده

مجمع انتخاباتی سازمان های مردم نهاد جوانان خراسان رضوی، جمعه 15 شهریور ماه 98 برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجمع انتخاباتی سازمان های مردم نهاد جوانان خراسان رضوی، جمعه 15 شهریور ماه 98 برگزار می‌شود.
امیر محمدی مقدم، دبیر سمن جوانه های هنر و خلاقیت در خصوص این مجمع انتخاباتی اظهار کرد: افرادی که در این مجمع به عنوان کاندیدا حضور دارند، فعالیت های خوبی در حوزه جوانان انجام داده اند که از این رو شاهد مجمع خوبی خواهیم بود.
وی افزود: مجمع آینده سمن های استان از بین همین افراد توانمند انتخاب می‌شوند و این موضوع که جوانان به صورت داوطلبانه برای قبول مسئولیت پای کار آمده اند، بسیار مناسب است.
سید پارسا علوی، دبیر سمن عکاسان جوان سرزمین خورشید نیز در این خصوص عنوان کرد: مجمع سمن های استان به نوعی می‌تواند به محفلی برای جوانان تبدیل شود و پلی بین جوانان و مسئولین باشد.
وی ادامه داد: در این مجمع اختیارات مشروعی به جوانان داده شده که اگر از این قدرت به نحو مطلوب استفاده شود، قطعا در رشد بحث های جوانان موثر واقع خواهد شد.
مجتبی سلیمانی، دبیر سمن ورزشکاران جوان هفت سنگ گفت: برگزاری مجمع انتخابانی سمن ها از فعالیت های بسیار مهم است چرا که در صورت وجود یک مجمع همدل در خراسان رضوی، جوانان این استان می‌توانند در عرصه ملی نیز بدرخشند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه