سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری لیگ والیبال بانوان در روستاهای بخش مرکزی مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۰

 کد خبر: 21832

برگزاری لیگ والیبال بانوان در روستاهای بخش مرکزی مشهد

رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد از برگزاری لیگ والیبال برای بانوان روستاهای بخش مرکزی مشهد خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احمد صالح‌نژاد در گردهمایی دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی مشهد اظهار کرد: جلسه هماهنگی دهیاران روستاهای بخش مرکزی مشهد به منظور هماهنگی مسابقات روستایی بانوان این بخش برگزار شد.

وی افزود: هفته گذشته مراسم افتتاحیه اولین المپیاد والیبال و فوتسال بخش مرکزی را برای آقایان در سالن شهید بهشتی مشهدبرگزار کردیم و با استقبال خوبی همراه بود، حدود ۲۰۰ تیم در مسابقات شرکت کردند، برای هماهنگی مسابقات بانوان نیز جلسه هماهنگی برگزار شد تا شرایط برابری برای همه فراهم شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد تاکید کرد: بعد از ماه مبارک رمضان لیگ بانوان را در رشته والیبال شروع می‌کنیم بعد از برگزاری این دوره مسابقات ورزش‌های بومی محلی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

صالح‌نژاد تاکید کرد: در حاشیه این برنامه‌ها کارگاه و کلاس های آموزشی مربیگری و داوری را برای تمامی علاقه‌مندان به صورت رایگان برگزار می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های زیادی برای سال ۹۷ پیش بینی کرده‌ایم و مهم‌ترین هدف ما ایجاد شادی و نشاط اجتماعی در بین جوانان روستایی است، جوانان روستایی پتانسیل و استعدادهای ورزشی زیادی دارند و وظیفه ما توجه ویژه به روستاییان است و امیدواریم با همکاری همه نهادهای مربوطه رسالت خود را به درستی انجام دهیم.ارسال دیدگاه