سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سبزوار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۰

 کد خبر: 32449

برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سبزوار

رییس اداره ورزش و جوانان سبزوار از برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع اوقات فراغت در سال 98 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، مجید نصراله زاده با اعلام این خبر گفت : دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در محل سالن جلسات فرمانداری و به ریاست نصرآبادی معاونت فرماندار شهرستان برگزار شد .

نصرآبادی دراین جلسه  گفت: به منظور بهره مندی بیشتر و موفقیت در زمینه اوقات فراغت جوانان، لازم است دستگاههای اجرایی با اداره ورزش و جوانان به عنوان دبیرخانه دائمی ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان در ارتباط باشند تا زمینه های لازم جهت ارائه راه حل های عملی برای مرتفع کردن مسائل و مشکلات جوانان فراهم گردد.

درادامه نصراله زاده رییس اداره ورزش و جوانان  و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان برآمادگی تمام و کمال اداره ورزش و جوانان برای مشارکت و همکاری با دستگاهها و نهاد های مختلف در اجرای برنامه ها و مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی بویژه در ایام اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تأکید کرد.
وی با تأکید بر توانمند سازی جوانان از طریق برنامه ریزی مناسب پیرامون اوقات فراغت جوانان، اظهار کرد: باید برای اوقات فراغت جوانان تصمیم هایی گرفته شود که عملیاتی بوده و با روحیه نشاط و جوانی این قشر تاثیرگذار سازگاری داشته باشد.
در ادامه جلسه سایر دستگاه ها به اختصار از برنامه ها ، فعالیتها و همچنین طرح های اجرایی خود در ایام اوقات فراغت توضیحاتی دادند.
اشتراک گذاری فضا ها و امکانات ورزشی دستگاه ها و ارائه گزارش عملکرد به دبیرخانه ستاد ساماندهی شهرستان و اجرای طرح های فرهنگی و آموزشی مطابق با تقویم و دستورالعمل اجرایی از جمله مصوبات این جلسه بود .

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه