سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری جلسه هم اندیشی توسعه ورزش معلولین درشهرستان زاوه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۶:۲۷

 کد خبر: 16029

برگزاری جلسه هم اندیشی توسعه ورزش معلولین درشهرستان زاوه

رئیس اداره ورزش وجوانان زاوه از برگزاری جلسه هم اندیشی با ریاست اداره بهزیستی زاوه با موضوع گسترش ورزش همگانی در جامعه معلولان این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید رضایی با اشاره به  تعداد ۷۰۰ نفر معلولین نابینا، کم بینا، ناشنوا و جانباز در این شهرستان […]

رئیس اداره ورزش وجوانان زاوه از برگزاری جلسه هم اندیشی با ریاست اداره بهزیستی زاوه با موضوع گسترش ورزش همگانی در جامعه معلولان این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید رضایی با اشاره به  تعداد ۷۰۰ نفر معلولین نابینا، کم بینا، ناشنوا و جانباز در این شهرستان اظهار کرد: توسعه ورزش معلولان ضمن ایجاد زمینه برای حضور آنها در عرصه های ورزشی و ایجاد انگیزه، نشاط و سلامت جسم و روان آنهانیز تضمین می شود که این در جای خود بسیار اهمیت دارد.

مجید رضایی در ادامه گفت : خوشبختانه فضا برای رشد و بالندگی معلولین و جانبازان مهیاست اما باید تلاش بیشتری صورت گیرد تا به سطح مطلوب در حوزه ورزش دست پیدا کنیم.

وی همچنین از دراختیار قراردادن لوازم وفضای ورزشی جهت استفاده معلولان بصورت رایگان خبر داد. ایجاد هیات ورزش ناشنوایان ومعلولی ، هیات ورزش نابینایان و کم بینایان از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.ارسال دیدگاه