سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان کاشمر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۰

 کد خبر: 32112

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان کاشمر

جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان کاشمر با موضوع غنی سازی اوقات فراغت و ساماندهی فعالیت های این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مرادعلی احمدزاده، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشمر در این جلسه عنوان کرد: با توجه به سلایق متفاوت جوانان، نمی‎توان بدون برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت جوانان تصمیم‌گیری کرد.

وی ادامه داد: باید خواسته‌ها و علایق جوانان را شناسایی و براساس آن‌ها تصمیم گیری کرد در غیر این صورت با آسیب‌های جدی مواجه خواهیم شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشمر اظهار کرد: پایین بودن سهم هزینه‌های اوقات فراغت در سبد خانوار و احساس عدم ضرورت سرمایه‌گذاری در این زمینه از ناحیه خانواده‌ها از جمله نقاط ضعف است.

احمدزاده گفت: در کلاس‎های ورزشی اوقات فراغت باید مربیان تخصص لازم را در هر رشته ورزشی داشته باشند در غیر این صورت به جوانان آسیب می‌رسانند، همچنین باید به سمت برگزاری بازی‌های شاد، بومی و محلی حرکت کرد و ضمن خودداری از برگزاری کلاس‌های تقویتی در تابستان زمینه‌ شادی را برای جوانان فراهم آورد.

در ادامه محمد شایگان، رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر ضمن تشکر از ادارات عضو ستاد، گزارش عملکرد حوزه اوقات فراغت سال 97  ارائه کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه