سرخط خبر

» ادارات شهرستانها » برگزاری جلسه بررسی عملکرد هیأت ورزش های روستایی عشایری و بازی های بومی و محلی شهرستان سرخس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۶:۱۱

 کد خبر: 12760

برگزاری جلسه بررسی عملکرد هیأت ورزش های روستایی عشایری و بازی های بومی و محلی شهرستان سرخس

جلسه بررسی عملکرد هیأت ورزش های روستایی عشایری و بازی های بومی و محلی شهرستان سرخس برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،در راستای بررسی عملکرد هیات های ورزشی شهرستان در خصوص شناخت مسائل و مشکلات آنها و برنامه ریزی لازم در سال ۹۶ اولین جلسه با اعضاء هیات […]

جلسه بررسی عملکرد هیأت ورزش های روستایی عشایری و بازی های بومی و محلی شهرستان سرخس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،در راستای بررسی عملکرد هیات های ورزشی شهرستان در خصوص شناخت مسائل و مشکلات آنها و برنامه ریزی لازم در سال ۹۶ اولین جلسه با اعضاء هیات های ورزش های روستای عشایری و بازی های بومی محلی شهرستان برگزار شد.

در این جلسه کاوه رییس اداره ورزش و جوانان سرخس ضمن تبریک به مناسبت ولادت امام رضا (ع) ، دهه کرامت و خیر مقدم به حاضرین اظهار کرد : هیات ورزش های روستایی سرخس توانسته است با فعالیت و پشتکار اعضاء خود نقش خوبی در پر کردن اوقات فراغت مردم و خانواده های سرخسی داشته باشد،همچنین رتبه خود را در طول یکسال از شهرستان ۲۵ به رتبه سوم در بین شهرستان های استان در زمینه فعالیت های ورزشی برساند.

در ادامه ایزدی دبیر هیات ورزش های روستایی و عشایری سرخس به بیان عملکرد این هیأت در طول سال گذشته و برنامه های آینده پرداخت و عنوان کرد : هفته آینده با همکاری مسوولین روستای بزنگان در صدد اجرای برنامه پیاده روی خانوادگی در سطح آن روستا خواهیم بود.

در پایان رمضانپور رییس هیات ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود در هیات رسیدن به موفقیت های عنوان شده را مدیون همکاری و همدلی صمیمانه اعضاء هیات و اداره ورزش و جوانان دانست و گفت : اجرای مسابقات ورزشی ، افتتاح خانه ورزش ، توجه به ورزش بانوان در روستاها و اعزام به مسابقات استانی از جمله اهداف این هیات در سال جاری خواهد بود و در این زمینه تیم های مختلفی در طول ماه های گذشته از سرخس در مسابقات شرکت نموده اند که کسب عنوان قهرمانی مسابقات یک قل و دو قل استان و مقام سوم رشته نشانه زنی از اهم آنها بوده است.

وی یادآور شد: هفته گذشته نیز دو تیم والیبال از شهرستان سرخس در مسابقات ۴ جانبه در کلات شرکت نموده که توانسته اند در بین ۸ تیم به مقام قهرمانی و سوم آن دست یابند.ارسال دیدگاه