سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری جشنواره ورزش‌های همگانی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۴

 کد خبر: 39958

برگزاری جشنواره ورزش‌های همگانی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه از برگزاری فعالیت های ورزشی و فرهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس “یادواره ۱۱۰۳ شهید منطقه تربت حیدریه” توسط هیئت ورزش های همگانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجیدرضایی با بیان این خبر اظهار کرد: هیئت ورزشهای همگانی تربت حیدریه در هفته دفاع مقدس فعالیت های ورزشی وفرهنگی مختلفی را با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان و مشارکت عموم افراد در بخش بانوان و آقایان برگزار کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه افزود: در مسابقات کراسفیت که با مشارکت شهرداری ناحیه دو و حوزه مقاومت بسیج شهرک ولی عصر در بوستان شهیدفهمیده برگزار شد ۲۵ورزشکار در آیتم های مختلف به رقابت پرداختند که در پایان سعیدمظلوم، مهدی اکبری و اردشیرحبیبی موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

وی با بیان اینکه در بخش بانوان جشنواره همگانی در دو رشته هولاهوپ و طنابزنی برگزار گردید اظهار کرد: این جشنواره با شرکت بیش از ۳۰ ورزشکار در مجموعه ورزشی تختی برگزار شد و در جشنواره ای که به همت کمیته های آمادگی جسمانی و ثبت رکورد این هیئت با عنوان جشنواره پیروزی در پارک بانوان بوستان پیشکوه برگزار گردید نیز بیش از ۲۰ ورزشکار در ماده های پلانک، شنا سوئدی، درازو نشست و دو رفت و برگشت با یکدیگر رقابت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه بیان داشت: دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی ویژه آتش نشانان، برگزاری همایش دوچرخه سواری، همایش ورزش صبحگاهی و همایش های طبیعت گردی و گلگشت های خانوادگی نیز از دیگر فعالیت های اجرایی هیئت ورزش های همگانی در چهلمین سالگرد دفاع مقدس بود که تلاش کردیم با در نظر گرفتن شرایط موجود و رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی به نحومطلوب در شهرستان برگزار گردد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه