سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری برنامه های ورزشی گرامیداشت هفته نیرو انتظامی در کاشمر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۹:۳۰

 کد خبر: 15056

برگزاری برنامه های ورزشی گرامیداشت هفته نیرو انتظامی در کاشمر

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی بمناست هفته نیرو انتظامی در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد شایگان گفت: برای بزرگداشت هفته نیروی انتظامی با همکاری هیئت های ورزشی مسابقات و همایش‌های مختلفی در شهرستان برگزار کردیم. […]

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی بمناست هفته نیرو انتظامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد شایگان گفت: برای بزرگداشت هفته نیروی انتظامی با همکاری هیئت های ورزشی مسابقات و همایش‌های مختلفی در شهرستان برگزار کردیم.

وی افزود: برگزاری مراسم ورزش صبحگاهی در بوستان بسیج شهرستان، با حضور مسئولان ادارات، رژه موتور سواری و اتومبیل رانی، مسابقات مچ اندازی سربازان وظیفه نیروهای انتظامی، سپاه پاسداران، اداره زندان و راهنمایی  با همکاری هیات بدنسازی و پرورش اندام ، مسابقه فوتبال بین دو تیم سپاهان و فاطمیه و تقدیراز زحمات نیروی انتظامی و جناب سروان ترشیزی با اهداء گل ، همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه آقایان، همچنین بدرقه ابوالفضل علیزاده به مسابقات بین الملی جام الماس (تهران ۲۰ مهرماه ۱۳۹۶) به نمایندگی از جامعه ورزش بدنسازی و پرورش اندام کاشمر و استان خراسان رضوی و  افتتاح باشکاه ورزشی رزمی، بدنسازی و تیراندازی فرماندهی انتظامی از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته ناجا در این شهرستان است.

شایگان در پایان اظهار داشت: خوشبختانه با زحمات پرسنل فهیم و زحمتکش نیروی انتظامی که همیشه در مسابقات مختلف ورزشی با حضور شایسته خود امنیت را به ورزشگاه حاکم کرده‌اند ما توانسته‌ایم در آرامش کامل مسابقات را برگزار کنیم که ازاینجا به تمام این عزیزان خسته نباشید می‌گویم و برای این عزیزان آرزوی سلامتی دارم.ارسال دیدگاه