سرخط خبر

» اداره کل ورزش و جوانان » برگزاری برنامه های متعدد ورزشی و فرهنگی همزمان با هفته وحدت در کاشمر برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۶:۴۳

 کد خبر: 4131

برگزاری برنامه های متعدد ورزشی و فرهنگی همزمان با هفته وحدت در کاشمر برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر از برگزاری برنامه های متعدد ورزشی و فرهنگی همزمان با هفته وحدت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،محمد شایگان ضمن تبریک این ایام گفت:در این هفته برنامه های متنوعی توسط اداره ورزش و جوانان و هیأت ها در سطح شهرستان کاشمر اجرا […]

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر از برگزاری برنامه های متعدد ورزشی و فرهنگی همزمان با هفته وحدت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،محمد شایگان ضمن تبریک این ایام گفت:در این هفته برنامه های متنوعی توسط اداره ورزش و جوانان و هیأت ها در سطح شهرستان کاشمر اجرا شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر به برگزاری جشن  میلاد باحضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال و همچنین برگزاری مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های شهرستان در محل استادیوم ازادی اشاره نمود.

وی همچنین از اعزام تیم کاراته شهرستان به مسابقات قهرمانی استان جام وحدت و کسب عنوان نائب قهرمانی پس از تیم مشهد و ۱۳ مقام اول تا سوم خبر داد.

وی تصریح کرد:پیمایش ارتفاعات شهرستان توسط تیم منتخب هیأت کوهنوردی و گروه های کوهنوردی طلوع ترشیز و همنفسان و برگزاری کلاس صخره نوردی ویژه بانوان و آقایان در محل سالن چمران از دیگر برنامه های گرامیداشت این هفته بود.

شایگان در ادامه از برگزاری همایش ورزش باستانی همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) با حضور نماینده محترم شهرستان دکتر بنیادی در محل گود باستانی تختی و حضور امام جمعه محترم شهرستان در محل اداره و تشکیل جلسه پیرامون ورزش شهرستان و گسترش ورزش همگانی و کوهنوردی خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر ضمن بازدید از اماکن ورزشی نیمه تمام وسالن سرپوشیده شهید بهشتی شهر ریوش طی جلسه ای با مسوول نمایندگی و ورزشکاران  به بررسی مسایل ومشکلات بخش ریوش پرداختند و همچنین از تمرینات تیم کبدی و روستایی شهرستان اعزامی به مرحله سوم المپیاد ورزشهای کلاسیک بخش های استان تحت عنوان جام دهیاریهای خراسان رضوی در محل سالن انقلاب بازدید نمود.

 ارسال دیدگاه