سرخط خبر

» ادارات شهرستانها » برگزاری اولین جلسه هم اندیشی گروه ورزش های همگانی در سبزوار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۴:۵۳

 کد خبر: 10428

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی گروه ورزش های همگانی در سبزوار

اولین جلسه هم اندیشی گروه ورزش های همگانی شهرستان سبزوار در سال جاری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اولین جلسه هم اندیشی گروه ورزش های همگانی سبزوار در سال جاری با حضور تنی چند از مسوولین تاثیر گذار در بخش همگانی در محل سالن اجتماعات اداره ورزش […]

اولین جلسه هم اندیشی گروه ورزش های همگانی شهرستان سبزوار در سال جاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اولین جلسه هم اندیشی گروه ورزش های همگانی سبزوار در سال جاری با حضور تنی چند از مسوولین تاثیر گذار در بخش همگانی در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت علی (ع) و قبولی طاعات و عبادات اعضاء در شب های لیالی قدر نیاز شهرستان به توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در سطح جامعه را یکی از اولیت های این اداره دانست.

در ادامه ارغیانی عضو شورای شهر سبزوار یک از کارهای شورای جدید را ارائه برنامه زمان بندی ۴ ساله در خصوص ترویج ورزش همگانی عنوان نمود.

همچنین در این جلسه کلاته نماینده فرمانداری سبزوار از اهمیت ورزش همگانی که فعالیت بدنی تمامی اقشار جامعه را در بر می گیرد و لزوم همکاری همه جانبه دستگاه ها و ادارات را در این مقوله اثر گذار دانست و یکی از راه های کم کردن اثرات مخرب آسیب های اجتماعی را ورزش همگانی عنوان کرد.

مختاری ریاست اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان از ارتباط موثر جامعه کارگری با بحث ورزش سخن گفت و همچنین آغاز همکاری همه جانبه در این خصوص را اعلام کرد.

در پایان مقرر گردید که جلسات کارگروه ورزش های همگانی بصورت ۳ ماه یکبار در سطح شهرستان برگزار و همچنین تشکیل کمیته معتمدین، آسیب شناسی در ورزش همگانی و حضور شهردار سبزوار در جلسات آتی صورت پذیرد.ارسال دیدگاه