سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری اولین جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۸

 کد خبر: 30960

برگزاری اولین جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی از برگزاری اولین جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسن عزیزی در این خصوص گفت: اولین جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران روز چهارشنبه 15 اسفند ماه برگزار شد.

وی افزود: با توجه به دستور العملی که از ستاد راهیان نور کشور به سازمان ها ابلاغ شده است، باید در اداره کل ورزش نیز برنامه ریزی ها جهت اعزام کاروان های راهیان با محوریت سازمان های مردم نهاد جوانان صورت گیرد.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی بیان کرد: این اعزام ها در جهت تعمیق بخشی به هویت دینی و ملی جوانان صورت خواهد گرفت که باید در کنار آنها راویان دفاع مقدس نیز حضور داشته باشند.

عزیزی خاطر نشان کرد: راه اندازی کمپین راهیان نور جوان توسط سمن ها نیز رویکرد مناسبی در جهت معرفی هر چه بیشتر این اماکن می‌باشد.

وی در خصوص برنامه تجلیل از خانواده های شهدای ورزشکار و ایثارگران عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روز بزرگداشت شهدا، 19 اسفند ماه مراسم تجلیل از خانواده های شهدا و ایثار گران در محل اداره کل ورزش برگزار خواهد شد.

عزیزی اضافه کرد: همچنین سرزدن به خانواده های شهدا با مشارکت سازمان های مردم نهاد در حوزه جوانان بسیار تاثیر گذار خواهد بود و این نشان از توجه ویژه نسل جوان به مقام شامخ شهدا می‌باشد.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: برگزاری برنامه هایی تحت عنوان جام شهادت نیز می‌تواند در تجلیل از این شهدای گرانقدر موثر واقع شود

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه