سرخط خبر

» آخرین خبر » برسر انقلاب اسلامی تاپای جان ایستاده‌ایم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۶

 کد خبر: 29905

فتاحی:

برسر انقلاب اسلامی تاپای جان ایستاده‌ایم

مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی پیامی ضمن تبریک این ایام گفت: ما در این چهاردهه اتفاقات تلخ و شیرین زیادی را پشت سرگذاشتیم و همچنان برسر انقلاب اسلامی تاپای جان ایستاده ایم تا مبادا ذره‌ای از کشور را تسلیم خواسته های دشمنان کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی پیامی این ایام را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

درآستانه میلاد چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم، جایی که ملت ایران تصمیم گرفتند تا با تکیه برتوان و باورهایشان سکان اداره کشور را خود برعهده بگیرند.

ما در این چهاردهه اتفاقات تلخ و شیرین زیادی را پشت سرگذاشتیم و همچنان برسر انقلاب اسلامی تاپای جان ایستاده ایم تا مبادا ذره‌ای از کشور را تسلیم خواسته های دشمنان کور دلی که چشم دیدن شادی مردم ایران را ندارند، کنیم.

در شکل‌گیری این انقلاب قشرهای مختلفی از جان گذشتند و باخون خود بذرانقلاب را آبیاری کردند و اکنون آن را چون درختی تنومند به بار نشاندند؛ دراین میان نقش ورزشکاران و جوانان پررنگ و تأثیر گذار به چشم می خورد.

اینکه در هرمسابقه بین المللی و جهانی بعد از موفقیت ورزشکاران مقام‌های عالی کشور پیام تبریک ارسال می‌کنند و قهرمانان به دیدار مقام معظم رهبری می روند نشان از اهمیت بالای این موضوع دارد.

در واقع ورزشکاران رزمنده های جبهه فرهنگی در جنگ میان تحریف فرهنگ و تمدن یک کشورها هستند هربار که سرود جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف طنین‌انداز می‌شود و پرچم پرافتخار ایران به اهتزاز در می‌آید، ناخودآگاه شاهد تعظیم جهانیان مقابل قدرت ایران هستیم.

در این مدت فشار زیادی را تحمل کردیم، آثار جنگ همچنان برپیکر انقلاب است اما هیچکدام از آنها مانع از بین رفتن ما نشده بلکه مارا قدرتمند تر کرده است؛ جوانان ایرانی الماسی هستند که در سختی ها هرروز ارزشمندتر و نورانی‌تر از قبل می درخشند.

توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در اقصی نقاط کشور، اعتماد و اعتقاد به جوانان ایران اسلامی، کسب سکوهای افتخار جهانی، توسعه ورزش همگانی، روند روبه رشد حضور بانوان ورزشکار در عرصه‌های بین المللی و ده‌ها دست آورد ارزشمند دیگر از مهم‌ترین افتخارات نظام اسلامی ایران همیشه مقتدر در عرصه مهم ورزش وجوانان بوده است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه