سرخط خبر

» آخرین خبر » برخوردبا ورزشکاران متخلف در فضای مجازی/ باشگاه‌‌داران زیر ذره‌بین قرار می‌گیرند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۹:۳۳

 کد خبر: 41030

برخوردبا ورزشکاران متخلف در فضای مجازی/ باشگاه‌‌داران زیر ذره‌بین قرار می‌گیرند

سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تبلیغات نامناسبی توسط برخی از مربیان و باشگاه‌داران در فضای مجازی منتشر شده است و به این نتیجه رسیدیم که با متخلفان برخورد جدی صورت بگیرد، حتی برخی از باشگاه‌ها نیز پلمب شوند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فهیمه سروری درباره تصاویر نامناسب منتشر شده از ورزشکاران بانو در فضای مجازی اظهار کرد: با رصد فضای مجازی دریافتیم که تبلیغات نامناسبی توسط برخی از مربیان و باشگاه‌داران در فضای مجازی منتشر شده، بلافاصله بعد از اطلاع این موضوع جلسه تشکیل شد و به این نتیجه رسیدیم که با متخلفان برخورد جدی صورت بگیرد و حتی برخی از باشگاه نیز پلمب شوند.

سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه مسائل فرهنگی و اخلاقی در اولویت این اداره کل است، ادامه داد: بازرسی باشگاه‌ها تنها به‌خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نخواهد بود و مسائل فرهنگی و اخلاقی جزو خط قرمزهای ما حوزه ورزش بانوان است.

وی تصریح کرد: مسئولیت پذیرفتن دشوار است و ما باید پاسخگوی مردم باشیم، قرار بر این شد که دو هیأت همگانی و بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی نظارت‌های خود را بر روی فعالیت ورزشکاران، مربیان و باشگاه‌داران در فضای مجازی تشدید کنند.

سروری تاکید کرد: تعدادی از مربیان، باشگاه داران، مدیر و مؤسس باشگاه‌ها در هیأت بدنسازی و پرورش اندام احضار شدند و برای آن‌ها کمیته انضباطی تشکیل داده شد.

سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از تشکیل کمیته‌ای در این خصوص خبر داد و افزود: حوزه معاونت، ریاست اداره ورزش و جوانان مشهد، مسئول بانوان اداره ورزش و جوانان مشهد، نائب رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی، رئیس همگانی مشهد و کارشناس حوزه بانوان اعضای این کمیته هستند.

وی خاطرنشان کرد: در این کمیته مقرر شد یک تیم نظارتی تشکیل شود، با توجه به گزارشات که می‌رسد ورود می‌کنیم، در گزارش دوم کارت مربیگری ضبط می‌شود در باشگاه نیز اگر جلوی تخلف گرفته نشود، پلمب می‌شود.

سروری با تأکید به توجه و نظارت ویژه در پارک‌ها و اماکن عمومی عنوان کرد: پارک‌ها و اماکن عمومی نظارت می‌شود، تمام گروه‌های که مجوز و تفکیک جنسیتی دارن فعالیتشان بلامانع است، اگر گروهی اختلاط داشته باشد برخورد قاطع می‌شود، مربی ابتدا تذکر کتبی در صورت تکرار منبع کار خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه