سرخط خبر

» آخرین خبر » برترین‌های جودو استان در تربت حیدریه معرفی شدند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۵:۴۶

 کد خبر: 20295

برترین‌های جودو استان در تربت حیدریه معرفی شدند

همزمان با عید بزرگ مبعث و با گرامیداشت یاد شهدای روستای نسر یک‌دوره مسابقات جودو در بخش رخ تربت حیدریه برگزار و برترین‌ها معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی در این خصوص اظهار کرد: بیش از ١٨٠ جودوکار در قالب۶ تیم همزمان با عید مبعث در […]

همزمان با عید بزرگ مبعث و با گرامیداشت یاد شهدای روستای نسر یک‌دوره مسابقات جودو در بخش رخ تربت حیدریه برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی در این خصوص اظهار کرد: بیش از ١٨٠ جودوکار در قالب۶ تیم همزمان با عید مبعث در روستای نسر بخش رخ این شهرستان در دوگروه نونهالان و نوجوانان با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم جودو روستای نسر در هر دو گروه سنی با کسب ٩نشان طلا، ٧نشان برنز و ١٠نقره بر سکوی قهرمانی ایستاد.

رئیس اداره ورزش وجوانان افزود :در بخش نونهالان تیم جودو تربت حیدریه با کسب ۴طلا نایب قهرمان و جودوکاران تربت جام با ٣نشان طلا بر سکوی سوم ایستادند و در بخش نوجوانان نیز تربت جام با ٢طلا و ١برنز و تربت حیدریه با ٢ نشان طلا دوم و سوم شدند.

امینی خاطر نشان کرد: این دوره از رقابت‌ها با مشارکت دهیاری و شورای روستای نسر، بخشداری رخ و هیئت‌های جودو و ورزش های روستایی وبازی‌های بومی محلی تربت حیدریه به‎‌مدت یک روز در سالن مرحوم بهزاد روستای نسر برگزار گردید.

وی گفت: ورزش در بخش‌های تابعه‌ی شهرستان و روستاها از استعداد وپتانسیل بالایی برخوردار است و درسال جدید با حمایت مسئولین محلی تلاش خواهیم کرداهداف توسعه ورزش روستایی بیش از گذشته محقق شود.

گفتنی است تیم‌های نسر، تربت حیدریه، تربت جام، چناران،گناباد و آکادمی آینده سازان مشهد ۶تیم حاضر در این دوره از مسابقات بودند.ارسال دیدگاه