سرخط خبر

» آخرین خبر » برای تحقق رضایتمندی مردم حاشیه شهر نیازمند همکاری تمام ارگان‌ها هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۲

 کد خبر: 40019

برای تحقق رضایتمندی مردم حاشیه شهر نیازمند همکاری تمام ارگان‌ها هستیم

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برای اینکه بتوانیم به مردم حاشیه شهر خدمات دهیم، شهرداری، سپاه، بسیج، آستان قدس، فرمانداری، شوراها، دهیاری‌ها و هر کسی که می‌تواند در مناطق محروم کمک کند گوشه‌ای از کار را بگیرد. اگر تنها ما و هیئت فوتبال باشیم آن طور که رضایتمندی خانواده‌ها و ورزشکاران این مناطق را طلب می‌کند محقق کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در جمع خبرنگاران درخصوص برگزاری مسابقات استعدادیابی در حاشیه شهر اظهار کرد: اصولاً دنیا بر پایه استعدادیابی است در هر منطقه‌ای که این موضوع مطرح شود منطقه پویا و فعال و مسیر قهرمانی برای مستعدین هموار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه در کشور ما ثابت شده که استعدادهای خوب در مناطق محروم هستند، افزود: بچه‌هایی که با سختی بار آمدن مقابل سختی‌ها واکنش مثبتی نشان می‌دهند؛ در مناطق حاشیه شهر مشهد قهرمانان بسیار زیادی به ورزش کشور معرفی شدند بع عنوان مثال آقای خداداد عزیزی از همین منطقه معرفی شده است.

وی خاطرنشان کرد: هیأت فوتبال کار ارزشمندی را انجام داده و استعداد یابی را از چند منطقه شروع کرده، در پایان هر مرحله مستعدین شناسایی و به مربیان خوب و فدراسیون معرفی می شود؛ زمان زیادی نمی کشد که همین بچه ها در تیم‌های ملی خواهید دید این کار بسیار ارزشمندی است امیدوارم هیئت های دیگر نیز وارد این فاز بشوند و از استعدادهای حاشیه شهر استفاده کنند.

فتاحی با تاکید به اینکه جمعیت قابل توجهی در حاشیه شهر مشهد ساکن هستند، تصریح کرد: به اندازه دو استان در حاشیه شهر مشهد ساکن هستند برای اینکه بتوانیم به آنها خدمات دهیم، شهرداری، سپاه، بسیج، آستان قدس، فرمانداری، شوراها، دهیاری‌ها و هر کسی که می‌تواند در مناطق محروم کمک کند گوشه‌ای از کار را بگیرد آن موقع می‌توان مدعی شویم که خدمات خوبی داد می‌شود، اگر تنها ما و هیئت فوتبال باشیم قطعاً به علت محدودیت منابع نمی‌توان آن طور که رضایتمندی خانواده‌ها و ورزشکاران این مناطق را طلب می‌کند محقق کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: اگر همه دست به دست هم دهیم کارهای بزرگی را می‌توانیم در این مناطق انجام دهیم اداره کل ورزش و جوانان نگاهش به مناطق حاشیه شهر مثبت بوده در یک ماه گذشته در مجموعه جعفریان گلشهر یک زمین چمن مصنوعی افتتاح کردیم تا پایان سال در مجموعه قدس نیز یک زمین چمن مصنوعی دیگر افتتاح می کنیم.

وی عنوان کرد: خیلی از مجموعه‌ها را به بخش خصوصی واگذار کردیم که بازسازی کامل شود، زمین چمن طبیعی ثامن افتتاح شده در کنار آن نیز زمین چمن مصنوعی دیگر آماده کرده ایم برای تمرینات شهرخودرو، ضمن زمین اصلی تختی را از شهرداری قول‌هایی گرفتیم که با کمک شهرداری بتوانیم سکوها و زمین را تعمیر کنیم، جاهایی مانند اداره کار، دانشگاه که زمان چمن طبیعی داران این زمین را تقویت و بهسازی کند و به شود در اختیار تیم ها قرار دهند چرا که نگهداری چمن طبیعی سخت است و تعداد محدود است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه