سرخط خبر

» آخرین خبر » بدرقه تیم ملی فوتسال امید در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۹:۴۹

 کد خبر: 32473

بدرقه تیم ملی فوتسال امید در مشهد

سرمربی خراسانی تیم ملی فوتسال امیدگفت:برای قهرمانی در آسیا به میدان می رویم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی به نقل از خراسان، کاروان تیم ملی فوتسال امید ایران صبح دیروز وارد شهر مشهد شد و پس از زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و برگزاری مراسم بدرقه ، امروز این شهر را به مقصد تبریز محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا ترک کرد.

سکانداری تیم ملی فوتسال امید بر عهده یک خراسانی است که دیروز هم یک جلسه در مشهد تمرین داشتند. همچنین پنج خراسانی نیز به عنوان ورزشکار، تیم ملی را در این رقابت ها همراهی می کنند. دومین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا از ۲۴ خرداد تا اول تیر ماه در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار می‌شود که ۱۲ تیم در این دوره حضور دارند و تیم ملی ایران شانس اول قهرمانی به شمار می‌رود.

این مسابقات در چهار گروه پیگیری می شود که تیم ملی ایران با کشورهای افغانستان و هنگ کنگ همگروه است.

سرمربی خراسانی تیم ملی فوتسال امید درباره شرایط تیم گفت: خدا را شکر تاکنون با توجه به بضاعت و شرایطی که داشتیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و الان شرایط مناسبی برای مسابقات داریم. فدراسیون فوتبال هم در حد توان خود به تیم کمک کرد و امیدواریم نتایج خوبی کسب کنیم.

حمید شاندیزی درباره شانس شان برای قهرمانی افزود: سطح مسابقات خیلی بالاست و تمام تیم ها با بهترین نفرات خود در این رقابت ها حاضر شده اند. رقیبان اصلی ما از کشورهایی همچون افغانستان، ژاپن، تایلند و اندونزی هستند.اما ما برای کسب عنوان قهرمانی به میدان می رویم.ان شاءا… که بتوانیم قهرمانی را برای ایران به ارمغان بیاوریم. بالاخره ممکن است هر اتفاقی بیفتد، اما ما تلاش خود را انجام می‌دهیم و برای قهرمانی پا به میدان مبارزه می‌گذاریم و بقیه مسائل نیز دست خداست. امیدواریم که خداوند ما را کمک کند تا بتوانیم دوباره مقام قهرمانی را به دست بیاوریم.

وی خاطرنشان کرد: این که عده‌ای می‌گویند تیم‌های آسانی در این مسابقات شرکت می‌کنند، آن افراد یا فوتسالی نیستند یا شناختی از فوتسال ندارند. همه تیم‌ها خوب هستند همین طور که تیم ما بسیار عالی و خوب است. شما در سال‌های آینده شاهد کیفیت بسیار خوب و بالایی از این مسابقات خواهید بود.

وی همچنین درباره بازیکنان خراسانی نیز می افزاید: طی ارزیابی های انجام شده در اردوهای مختلف بازیکنان زیادی را زیر نظر گرفته بودیم. در مرحله نهایی پنج خراسانی در فهرست نهایی ما قرار گرفته اند. سجادسرباز و هاشم سجادیان از کاشمر، علی اکرمی از سبزوار ، مهدی دهقان نژاد و علی نیکنام از طرقبه نفرات خراسانی تیم ملی فوتسال امید هستند که می توانند در عملکرد تیم ملی تاثیر گذار باشند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه